Close

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 95

Wątek: a ja już mam

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wer Zobacz posta
    Cena na razie kosmiczna. Za 3700 to można mieć body D7000.
    i co z tego?
    Nie bierz tego do siebie, ale wkurzaja mnie takie komentarze. Za 3700 mozna miec Bronice RB z kilkoma obiektywami i co z tego wynika? Nie chcialem D7000 tylko V1. Mam D300 i F100, a szukalem czegos do "mania" zawsze przy sobie. Zdecydowalem sie na niego, poniewaz planuje w przyszlosci podpiac go do 120-400, wiec wszystko inne poza Nikonem odpada.

  2. #12
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Na temat cen nie powinno sie dyskutowac - robic przytykow bo to jest zwyczajnie malo taktowne. miron19j , masz moze komputer Apple ?

  3. #13

    Domyślnie

    Też uważam, że dyskutowanie o cenie jest bez sensu w wymiarze porównywania "za tyle to mogę mieć to i to" - bo za tyle można spokojnie mieć np D300 który rozwala takiego N1 pod każdym względem poza.... gabarytami i wagą, a to czasem jest "na wagę złota". Czasem po prostu chce się mieć malutki aparat, który wsuwa się do kieszeni i zapominamy wręcz, że go mamy. Ja osobiście np na wypady w góry chętnie bym zakupił coś małego, ale nie ma nic co spełnia moje wymogi i jest jeszcze przy tym tanie ale to inna historia. Mnie osobiście nie pasuje w tym aparacie tak mała matryca... - żeby chociaż była DX to kto wie czy nie zagościłby u mnie już niedługo
    Dawniej system N - obecnie L(M) + F

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Motorniczy Zobacz posta
    Na temat cen nie powinno sie dyskutowac - robic przytykow bo to jest zwyczajnie malo taktowne. miron19j , masz moze komputer Apple ?
    to nawet nie o kulture chodzi.
    Jezeli kupilem taki a nie inny aparat, to znaczy, ze mialem konkretny cel. Aparatu, a zwlaszcza takiego, nie kupuje sie, jak np. butow. "pojde do sklepu, kupie sobie jakis aparat". A co do ceny. Wiem, za pol roku bedzie tanszy, a za rok jeszcze tanszy. Tylko, ze wtedy pojawi sie informacja o N2. I co? Czekac na nowy? Jezeli kupilem teraz, za taka cene, to znaczy, ze byl to przemyslany wybor.
    A Appla nie mam.

  5. #15

    Domyślnie

    powiedz, a czy już dostępna jest "przejściówka" i ewentualnie w jakiej cenie ?
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    powiedz, a czy już dostępna jest "przejściówka" i ewentualnie w jakiej cenie ?
    znalazlem zapowiedz w jednym sklepie za ok. 1200.
    Z przejsciowka moge poczekac, az ceny spadna.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez miron19j Zobacz posta
    znalazlem zapowiedz w jednym sklepie za ok. 1200.
    Z przejsciowka moge poczekac, az ceny spadna.
    No to sobie zażyczyli niezłą kwotę. ok 3500 za V1 + 1200 za przejściówke to daje jakby nie patrzeć 4700, powiedzmy, że cena troszkę spadnie, ale to i tak trochę dużo jak za konwenter, choć z drugiej strony nie ma spadku światła a jako bonus jest 10-30, które można mieć zawsze przy sobie. Jak juz pisalem bardzo mnie interesuje obrazek z jasnych długich zoomów i stałek. Jeśli AF jest tak pioruńsko szybki to na samoloty jak znalazł.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marek2004 Zobacz posta
    Jeśli AF jest tak pioruńsko szybki to na samoloty jak znalazł.
    A jak bedzie wygladal w komplecie z takim np. 500/4

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez miron19j Zobacz posta
    A jak bedzie wygladal w komplecie z takim np. 500/4
    Ślicznie. Ale to ma nie wygladać tylko robić dobre zdjęcia. W takie obiektywy to ja nie celuję - są poza zasiegiem finansowym, poza tym przy 1350mm termika da znać o sobie.
    Ja planuje V1 do 70-200VRII. Dla mnie zakres 190-540 + możliwość lekkiego cropa powinna wystarczyć.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marek2004 Zobacz posta
    poza tym przy 1350mm termika da znać o sobie.
    Jaka termika? Przecież Ci się ogniskowa fizycznie nie zwiększy, więc zachowanie jak przy normalnych 500mm.

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •