Close

Strona 3 z 24 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 237
  1. #21
    Oszczędny w słowach Awatar mariuszstr
    Dołączył
    08 2009
    Miasto
    Zalesie k Szubina
    Posty
    33

    Domyślnie

    Jacku, w jakim formacie będzie kalendarz?
    Nikon D90, NK 18-105, SB-900, N 50 1.8 ,NK 70-300 VR

  2. #22
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Podobny jak w zeszłym roku (około 40x60), tylko że poziomy.
    Taki jest w każdym razie plan
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  3. #23

    Domyślnie

    to BW mnie trochę zmartwiło, bo mam wiecej zdjeć filmach czarnobiałych, ale oczywiscie rozumiem konwencję i idę grzebać za kolorem
    Völkchlor

  4. #24

    Domyślnie

    Kurczę szkoda ze punkt drugi mnie dyskwalifikuje, bo parę by się fotek znalazło.
    A tak się nie łapię.
    Szary, cichy człowiek.

  5. #25

    Domyślnie

    No jakby nie patrzec to Forum Nikorum
    Völkchlor

  6. #26
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez andrzej_laskowski Zobacz posta
    Kurczę szkoda ze punkt drugi mnie dyskwalifikuje, bo parę by się fotek znalazło.
    A tak się nie łapię.
    Andrzeju miałes przęt nikona, a nie ma nigdzie warunku że zdjęcia maja być z ostatniego roku. Można przeszukac archiwum. Miałes tyle fajnych zdjeć, że szanse mają nawet te, które dawniej odrzucono, bo mogło wejść tylko jedno zdjęcie jednego autora.
    Odpadają jedynie zdjęcia, które wydrukowano w poprzednich kalendarzach.
    Oczywiście muszą spełniać warunki techniczne - poziom, kolor itd.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Andrzeju miałes przęt nikona, a nie ma nigdzie warunku że zdjęcia maja być z ostatniego roku. Można przeszukac archiwum. Miałes tyle fajnych zdjeć, że szanse mają nawet te, które dawniej odrzucono, bo mogło wejść tylko jedno zdjęcie jednego autora.
    Odpadają jedynie zdjęcia, które wydrukowano w poprzednich kalendarzach.
    Oczywiście muszą spełniać warunki techniczne - poziom, kolor itd.
    Niby tak, ale powiedz sam, Ty jak patrzysz na swoje zdjęcia sprzed lat to Ci się podobają?
    Szary, cichy człowiek.

  8. #28
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Ja przez ostatnie 5 lat (albo i 10) nie zrobiłem sensownego zdjęcia. A stare trącą zupełnie inną fotograficzną epoką, choc do wielu mam sentyment.
    Mozliwości i umiejętności teraz mam największe, a motywacja i inwencja - brak.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    [SIZE=3]
    (...)
    3. Każda osoba może wysłać 12 jej zdaniem najlepszych, najbardziej pasujących do kalendarza forum.nikoniarze.pl 2012 prac, niezależnie od kategorii
    (...)
    20. Zwycięzcy każdej z 12 kategorii otrzymają bezpłatnie po 1 egz. Kalendarza 2012.
    Może czegoś nie doczytałem, ale jakie to są te kategorie w liczbie 12, a także jaki rodzaj zdjęć będzie "najbardziej pasujący" do kalendarza forum.nikoniarze.pl???
    sprzęt: fotografuję sercem

  10. #30
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    12 kategorii to po prostu 12 miesięcy.
    przeoczyłem ten podpunkt, zostało ze starego regulaminu gdy było głosowanie nad pogrupowanymi zdjęciami.
    Prawidłowo powinno być - 12 autorów, których zdjęcia się znajdą na kalendarzu otrzyma go bezpłatnie.

    Jakie będą najbardziej pasujące - nie wiem, to jest furtka jaką sobie zostawia GTK. W tym roku to GTK wybiera zdjęcia, nie będzie głosowania. Najbardziej pasujące - tzn najlepsze, pasujące do koncepcji jaka się urodzi po obejrzeniu zdjęć jakie przysłaliście. Nie wiemy co nadeślecie, nie jesteśmy jasnowidzami. Nie wiemy czy wyjdzie jakis kalendarz tematyczny, czy też na kalendarzu będzie wszystkiego po trochu (portret, krajobraz, reporterka, architektura itd it). Zobaczymy.
    Ze względu na krótki czas zbierania nie spodziewamy się multum zdjęć. Więc z kalendarzem monotematycznym może być ciężko. Raczej będzie wszystkiego po trochu.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 3 z 24 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •