Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11

    Domyślnie

    @Szumek: czy w twoim filtrze wystąpiły te same problemy ?
    Mam zamiar własnie taki kupic - bo przeczytalem ze czesciej sie jednak uzywa tej 0,6-ki.

  2. #12

    Domyślnie

    Przepraszam za przedłużanie dyskusji - już znalazłem odpowiedni komentarz :
    http://forum.nikoniarze.pl/showpost....7&postcount=32
    Zakładam, że jak będe stosował tylko do szerokiego kąta to wszystko będzie OK.

  3. #13

    Domyślnie

    U mnie jest wszystko w porządku

  4. #14

    Domyślnie

    Czyli co, problem może występować na dłuższych ogniskowych ? Zakładając do krajobrazu zakres 18-50mm będzie ok ?
    Nikon i podróże ...


  5. #15

    Domyślnie

    Autorze a moze problem jest w uchwycie, znajomi kupili uchwyt hitecha i filtr prostop, wyginal sie niemilosiernie w tym uchwycie i powodowal takie wlasnie nieostrosci jak i wpadalo swiatlo z boku, problem sie rozwiazal poprzez zmiane uchwytu na Lee.
    Hitechy nie sa wszystkie uszkodzone, spotkalem juz sie nie raz z tymi filtrami i raczej moge polecic...

  6. #16

    Domyślnie

    Odkopuję temat - kolejny hitech do bani - pisałem o problemach z grad 0,6. Teraz mam kolejny 0,9 i też rozmywa obraz, jednakże tym razem tylko przy ogniskowych 16-17 i na brzegach. Mam wiele ujęć, które robiłem z połówką, a potem to samo z polarem przykręcanym - różnica kolosalna. Na zdjęciach z hitechem mam podwójny obraz na brzegach....na zdjęciach z polarem wszystko gra.
    D7000 T17-50 2.8 VC, nikkor 16-85

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •