Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Marysia K.

  1. #1

    Domyślnie Marysia K.

    Modelka: Marysia K. (http://www.maxmodels.pl/poziomkaa.html)


    ***uwagi i konstruktywna krytyka jak zawsze mile widziane***

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

  2. #2

    Domyślnie

    Mnie się nawet podoba ta spacerowa sesja.
    Najładniej wyszła piątka. To taka glamourowa już wersja portretu. Nawet nie przeszkadza mi za bardzo to ostre światło na nogach. Zmieniłbym tu barwy trochę, gdyż żółtozielona dominanta z otoczenia dała się we znaki. W połączeniu z "nikonowskim" balansem kolorów to trochę dla mnie zbyt wiele. Dotyczy to też pozostałych zdjęć.
    Siódemka jest dobra do rodzinnego albumu. Najmniej sztuczna i pozowana - bardziej chyba pokazuje osobę niż modelkę.
    Uwaga na dołek skroniowy - na kilku zdjęciach jest mocniej zacieniony i wygląda tak sobie. Wystarczy go trochę doświetlić w obróbce.
    Czwórka jest dość interesująca do stylizacji. Ma klimat, który jednak nie do końca został tu podkreślony obróbką.

    Na PW wysyłam przykłady obróbki oraz ewentualnie bardziej drobiazgowe info. Jako że jeden obraz wart... dziesięciu minut pisania.

  3. #3

    Domyślnie

    Na jedynce prawa ręka wyszła bardzo niekorzystnie.
    5 mi się nalepiej widzi.

  4. #4

    Domyślnie

    Ale chudzina 5 i 7 dla mnie dobre.
    Trochę tego...trochę tamtego...

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2010
    Miasto
    Ostrow Wlkp
    Posty
    140

    Domyślnie

    modelka swietna ... piatka mnie zatrzymala na dluzej
    D700, MB-D10, T16-28/2.8, N24-120/4, S50/1.4 Art, S70-200/2.8, Rf-603, SB-700, YN-460-II

  6. #6

    Domyślnie

    5 naj, zaakcentowana przez słońce linia ciała modelki to niemal idealny łuk
    D7000 + N 18-55mm + N 50 1.8D + S 70-300mm + SB600

  7. #7

    Domyślnie

    Nie pasują mi pozy modelki, pierwsze wrażenie - nienaturalne, wymuszone, męczące, nieadekwatne do otoczenia, dziwne?

  8. #8

    Domyślnie

    odbieram jak wyżej, niby park, spokojny spacer, a pozy jak w studio i kosmicznej stylizacji.
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •