Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: z wakacji.

  1. #1
    kuziek
    Gość

    Domyślnie z wakacji.

    Witam, jestem nowy na forum i nie wiem czy to dobry dział : )
    Od niedawna jestem posiadaczem Nikona d3100 z obiektywem KITowym 18-55 VR. Niedługo planuje zakup stałki. To moje początki z fotografia więc proszę o jakiś komentarz do moich zdjęć i na co bardziej zwracać uwagę i co lepiej ustawiać w takich zdjęciach itd. To kilka zdjęć z wakacji:


    1.


    2.


    3.


    4.


    5.


    6.


    7.


    8.

    Ostatnio edytowane przez swider ; 27-09-2011 o 19:33 Powód: Zdjęcia ;)

  2. #2

    Domyślnie

    Do poczytania (jak umieszczać zdjęcia na forum) -- http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=132468. Nie zamieszczać tylu nieomal identycznych kadrów -- kłania się selekcja. I publikujemy większe zdjęcia (naturalnie bez przesady, w regulaminie jest napisane co i jak) -- nie znaczki pocztowe.

    Witamy na forum.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  3. #3

  4. #4
    kuziek
    Gość

    Domyślnie

    Co do zdjęcia nr. 4 to przepraszam, pomyliłem link podczas wstawiania...

  5. #5

    Domyślnie

    co do zdjęcia nr 4, to ja bym zwrócił uwagę na to, coby uważać żeby nie osmalić przedniej soczewki

    wybaczcie, nie mogłem się powstrzymać;p

  6. #6

    Domyślnie

    Czwórka jak najbardziej uzasadniona - chłop się zmęczył fotografowaniem więc by uzupełnić nadwątlone siły wypadało coś przegryźć...
    Foty wakacyjne czyli jak w tytule, ani złe ani dobre, zdecydowanie jednak za małe. Witam na Forum.
    LED ZEPPELIN

  7. #7

    Domyślnie

    ale fajne pochyłe jezioro! może to wodospad?

  8. #8

    Domyślnie

    Jak na początkującego (chyba, że nie taki znowu początkujący jesteś) to kadry dobre, czysto, klarownie, z ciekawym światłem. Dwa pierwsze i 5,6 mają nastrój, mogą się podobać. Dwa ostatnie zrobiłbym chyba bez pomostu, bo najciekawszy to on nie jest, albo jakoś go inaczej podejść. Na 3. to może być złudzenie, że przechylone, ale tak to wygląda, zresztą zupełnie nieciekawe.
    A new shit has come to light...

  9. #9
    kuziek
    Gość

    Domyślnie

    Nie osmaliłem soczewki i to nie jest wodospad. Jak macie tak komentować to sie powstrzymujcie, uczę się dopiero...
    Dzięki Duder o takie komentarze mi chodzi Bez pomostu chyba też posiadam te zdjęcia Zdjęcie o nr.3 nie jest pochylone to złudzenie jak sam napisałeś, bo było to robione z takiego pomostu Ale kolory są do bani...

  10. #10

    Domyślnie

    "to nie jest wodospad"

    Koledzy udzielili bardzo dobrej (dla końcowego efektu) rady,
    aby pilnować poziomu horyzontu, ale jeśli się upierasz przy swoim...
    nikt z ciebie na siłę artysty robić przecież nie będzie.
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •