Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2010
    Miasto
    Bydgoszcz/Toruń
    Posty
    38

    Domyślnie ??kingston sdhc 8 gb class 10 full hd??

    Mam pytanie czy mój nikon d90 poradzi sobie z kartą KINGSTON SDHC 8 GB CLASS 10 FULL HD?
    Z góry dziękuję.

  2. #2

    Domyślnie

    Poradzi sobie tylko czy ta karta bedzie dobra to juz bym polemizowal.....

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2010
    Miasto
    Bydgoszcz/Toruń
    Posty
    38

    Domyślnie

    a co jest w niej nie tak. na co zwrócić uwagę kupując tego typu kartę?jaką polecasz z 8 gigowych?

  4. #4

    Domyślnie

    na prędkość zapisu karty - ja polecam sandisk extreme

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2010
    Miasto
    Bydgoszcz/Toruń
    Posty
    38

    Domyślnie

    troszkę za drogie jak dla mnie na ten moment. nie można mieć wszystkiego od razu ale dzięki wielkie.

  6. #6

    Domyślnie

    A czym się różni sandisk extreme, który jest także class 10 od Kingstona? Dupa blada. Miałem w użyciu wiele kart i class 10 to class 10! Sandisk marketingowo określa je prze nazwę extreme ale prędkość to tylko class 10 i nic więcej.

  7. #7

    Domyślnie

    class 10 to znak, że minimalna prędkość zapisu karty nie jest mniejsza niż 10 MB/s a nie, że zapisuje z jednakową prędkością.

  8. #8

    Domyślnie

    Ja mam aktualnie sandisk extreme III i Transcend class 10 i obie zapisują zdjęcia z jednakową prędkością! Jestem informatykiem i sorry ale na tych sprawach trochę się znam. Nie ma szybszej karty SDHC niż class 10 - przynajmniej na dzień dzisiejszy.

  9. #9
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 187

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez puciek Zobacz posta
    Ja mam aktualnie sandisk extreme III i Transcend class 10 i obie zapisują zdjęcia z jednakową prędkością! Jestem informatykiem i sorry ale na tych sprawach trochę się znam. Nie ma szybszej karty SDHC niż class 10 - przynajmniej na dzień dzisiejszy.
    Kiedyś dawno, dawno temu, za siedmioma...
    Kupiłem sobie Nikon Colpix 5700 i do tego najszybszego CF'a na rynku...
    Tylko po co ???

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez puciek Zobacz posta
    Ja mam aktualnie sandisk extreme III i Transcend class 10 i obie zapisują zdjęcia z jednakową prędkością! Jestem informatykiem i sorry ale na tych sprawach trochę się znam. Nie ma szybszej karty SDHC niż class 10 - przynajmniej na dzień dzisiejszy.
    Ja nie mówię, że się nie znasz z tego co widzę z danych producenta te dwie karty, które posiadasz mają te same maksymalne wartości zapisu więc na chłopski rozum działają podobnie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •