Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11

    Domyślnie

    proszę bardzo...


  2. #12

    Domyślnie Panna Koniczynka...

    ... w pełnej krasie... i trawka też ładna. Mam wrażenie, że to zdjęcie ma dla ciebie szczególną wartość symboliczno-sentymentalną, dlatego trochę podłubałem. Również po to, by pokazać, że demonizowanie formatu jpeg, zazwyczaj jest nieuzasadnione. Oczywiście plakatu z tego nie wydrukujesz, ale nie taki chyba był cel prośby.
    PinkaSSek, na twoim miejscu korzystałbym jednak z formatu RAW. Po prostu korekta jest szybsza i efektywniejsza. Czas to pieniądz..., choć nie zawsze Aaaa.... mam nadzieję, że złota blenda ci odpowiada... i kwiat tysz... No i zawsze można lepiej
    darkmajin ... ja też nie wiem czym obróbka rawa różni się od jpga?














    Pozdrawiam.
    ... sprzęt do robienia zdjęć i nie tylko

  3. #13
    Pozdrawiam,
    Paweł
    Kilka zdjęć...
    D750&D200, N50f1.8G, Ta28-75/2.8, To12-28/4, N70-300VR

  4. #14
    Oszczędny w słowach Awatar PinkaSSek
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Kraków / Ogrodzieniec
    Posty
    21

    Domyślnie

    ooo jaaa yaroN jesteś bogiem właśnie zacząłem wierzyć w cuda RESPECT!

    /jakbyś zdradził po czym/czym jechałeś że taki efekt byłbym wdzięczny

  5. #15

    Domyślnie

    PinkaSSek jesteś zbyt łaskaw w ocenie... Oczywiście jest to miłe i dziękuję, jednak z tym Bogiem to pojechałeś stary... I cudów też nijakich tu nie ma. To tylko proces korekcji zdjęcia oparty głównie na technikach mieszania kanałów. Pewnie cię rozczaruję, ale w takich przypadkach nie ma akcji, pluginów, wtyczek i gotowców. Doskonale sprawdzają się jednak techniki, o których wspomniałem i trochę doświadczenia. A... i naprawdę mają taką samą siłę "rażenia" w przypadku rawa, jak i jpega. Nie chcę być nieskromnym, ale w zaufaniu ci powiem, że jedynie się zbliżyłem do "wizji", która pojawiła się kiedy spojrzałem na to zdjęcie. Te koniczynki są wyjątkowe. Niestety musiałem iść na kompromis z czasem i obowiązkami ...:/ ... choć kwiatek zdążyłem dodać...
    A swoją drogą, to dzięki za możliwość "pogmerania" w twojej produkcji. Takie przypadki zawsze odrdzewiają, dlatego tak chętnie się na to rzuciłem, choć zawsze można zrobić lepiej...
    ... sprzęt do robienia zdjęć i nie tylko

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •