Close

Strona 4 z 57 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 567

Wątek: Fotoksiążka

  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mont Zobacz posta
    Boli stosunkowo wysoka cena.
    Niekoniecznie (jesli sprawdzisz podany przez Yetika link), a jakosc faktycznie zupelnie inna

    pozdr.
    Art.
    jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mont Zobacz posta
    Jakość jest zdecydowanie inna bo album jest robiony na papierze fotograficznym.
    Jeśli jesteś zadowolony z jakości odbitek to i z Albumu będziesz.
    Boli stosunkowo wysoka cena.

    obecna technologia pozwala na realizacje albumów na papierach fotograficznych za "przyzwoitą" cenę.

    pozdrawiam

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yetik Zobacz posta
    obecna technologia pozwala na realizacje albumów na papierach fotograficznych za "przyzwoitą" cenę.
    przyzwoitą, jak na tą technologię ale na poważnie, ktoś to u nas robi? Widziałem kiedyś jakąś polską stronę w necie, ale była chyba martwa :/

  4. #34

    Domyślnie

    Oglądałem gotowe albumy w Fotonecie w Tychach. Robią wrażenie, mogliby jedynie urozmaicić ofertę okładek.

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mont Zobacz posta
    Oglądałem gotowe albumy w Fotonecie w Tychach. Robią wrażenie, mogliby jedynie urozmaicić ofertę okładek.
    to dalej standard druku laserowego, jest istotna różnica między tą technologia a naświetlaniem zdjęć na papierach fotograficznych.
    Zobacz na to http://drukarniacyfrowa.com.pl/index.php?navi=004,007

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez yetik ; 02-11-2008 o 10:49

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yetik Zobacz posta
    to dalej standard druku laserowego, jest istotna różnica między tą technologia a naświetlaniem zdjęć na papierach fotograficznych.
    Zobacz na to http://drukarniacyfrowa.com.pl/index.php?navi=004,007

    pozdrawiam
    A jak wygląda okładka takiego albumu? Czy wykonana jest również z papieru fotograficznego i jak to jest klejone. Może napiszesz coś więcej. A może posiadasz jakieś zdjęcia gotowego albumu. Oczywiście ze stroną już się zapoznałem, ale chciałbym wiedzieć jak taki album wygląda w środku po rozłożeniu.
    Usunięto komercyjną stopkę w podpisie.

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yetik Zobacz posta
    to dalej standard druku laserowego, jest istotna różnica między tą technologia a naświetlaniem zdjęć na papierach fotograficznych.[...]
    eh, no tak, ale ceny są po prostu zaporowe :/ 28 stron A4 za 215zł?? to jak ja robię sobie fotoksiążki z wakacji po 60 czy 80 stron to raczej jest nierealne coś takiego zamawiać. w drukujwspomnienia za 80 stronicową fotoksiażkę A4 płacę jakieś 150-160zł po rabacie. i to w twardej oprawie oklejonej zdjęciem. wiem, że to zupełnie inna technologia, ale mi wystarcza. sorry, ale ja np. nie jestem w stanie zapłacić ponad dwóch stów za ledwie 30 stron fotoksiążki, tym bardziej biorąc pod uwagę moją dość dużą częstotliwość tworzenia

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez endrju22 Zobacz posta
    A jak wygląda okładka takiego albumu? Czy wykonana jest również z papieru fotograficznego i jak to jest klejone. Może napiszesz coś więcej. A może posiadasz jakieś zdjęcia gotowego albumu. Oczywiście ze stroną już się zapoznałem, ale chciałbym wiedzieć jak taki album wygląda w środku po rozłożeniu.
    ALBUM otwiera się zupełnie na płasko,
    standardowo okłada jest wykonana z tego samego materiału co strony wewnętrzne (takie wykonanie się sprawdza), jest możliwość wykonania twardej oprawy ze zdjęć lub innego materiału (niestety podnosi to koszty i wydłuża czas realizacji. Strony są klejone polimerem gwarantującym elastyczność i trwałość klejenia.
    Na początku tygodnia pojawią się nowe zdjęcia gotowych albumów.

    pozdrawiam

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez penny Zobacz posta
    eh, no tak, ale ceny są po prostu zaporowe :/ 28 stron A4 za 215zł?? to jak ja robię sobie fotoksiążki z wakacji po 60 czy 80 stron to raczej jest nierealne coś takiego zamawiać. w drukujwspomnienia za 80 stronicową fotoksiażkę A4 płacę jakieś 150-160zł po rabacie. i to w twardej oprawie oklejonej zdjęciem. wiem, że to zupełnie inna technologia, ale mi wystarcza. sorry, ale ja np. nie jestem w stanie zapłacić ponad dwóch stów za ledwie 30 stron fotoksiążki, tym bardziej biorąc pod uwagę moją dość dużą częstotliwość tworzenia
    Witaj
    w technologi druku laserowego można zrobić 80 stron A4 za mniej niż 160 zł z oprawą twardą ze zdjęciami - niestety różnica jakości jest jak przepaść..... trzeba to zobaczyć (same papiery 0 mat jedwabisty w albumie z portretami - a druk laserowy....).

    Pozdrawiam

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yetik Zobacz posta
    Witaj
    w technologi druku laserowego można zrobić 80 stron A4 za mniej niż 160 zł z oprawą twardą ze zdjęciami - niestety różnica jakości jest jak przepaść..... trzeba to zobaczyć (same papiery 0 mat jedwabisty w albumie z portretami - a druk laserowy....).
    szczerze mówiąc nie widziałem nigdzie znacząco taniej niż te 160zł, a wręcz przeciwnie - zazwyczaj jest drożej. przynajmniej jak ostatnio sprawdzałem. Natomiast co do technologi, o której piszesz, to ja zdaję sobie sprawę z różnicy, bo ją widziałem. Jednak powtarzam, mi (podobnie jak całej mojej rodzinie, która składa się ze zwykłych ludzi, a nie "zboczonych fotografów" ) dobry laser wystarcza. Podkreślam "dobry", bo z tym też bywa różnie.
    To co pokazujesz na pewno prezentuje się dobrze, jednak z doświadczenia wiem, że dla laika nie jest to produkt wart swojej dość wygórowanej ceny. Przecież jak dam coś takiego dziadkom, czy nawet swoim rodzicom, to i tak nie zauważą szczególnej różnicy w jakości. Im dobry laser po prostu wystarcza - tak samo jak kiedyś wystarczało im robienie odbitek w kiosku koło domu po kilkanaście groszy za sztukę :/
    Oczywiście jest to moje zdanie - okazjonalnie fotografującego, zaawansowanego amatora, który robi w roku kilka (może nawet kilkanaście) fotoksiążek dla siebie i rodziny Zresztą przejrzyj sobie forum na drukujwspomnienia i zobacz jacy ludzie korzystają z takich usług - to nie są wymagający artyści dla których fotografia cyfrowa jest już bluźnierstwem Sorry, że tak wyolbrzymiam, ale takie są po prostu moje odczucia. Wolę spojrzeć na to w ten sposób - różnicę w cenie między laserem a tym co proponujesz z chęcią przeznaczę an szkło, albo nowy korpus. Dobry laser mnie po prostu w pełni zadowala

    No i znowu się rozpisałem. ech tak to już ze mną jest. Pora zrobić sobie przerwę od ekranu

Strona 4 z 57 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •