Close

Strona 3 z 57 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 567

Wątek: Fotoksiążka

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sote Zobacz posta
    przylacze sie do tej opinii!
    Nigdy wiecej cewe... baaardzo slaba jakosc

    W ostatnim DFV Pani Prus najwyżej oceniła jakość druku właśnie z CEWE.
    "Bądź mądry i pisz wiersze człowieku..."
    Ostatnio edytowane przez Mont ; 27-10-2008 o 09:22

  2. #22
    Ania_B
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madmips Zobacz posta
    korzystałaś? Jak tam z jakością, terminami i opłatami za przesyłkę?
    sorry za brak odzewu ale zapomniałam o tym miom poscie..
    a odp. na temat: jak najbardziej, jak wejdziesz na strone to masz dokładny cennik książki /wszystko zależy od formatu rodzaju okładki , papieru i ilości stron więc ciężko mi coś powiedzieć ale ceny bardzo przystępne jak na tą jakość wydruku która jest bardzo dobra moim zdaniem/ jeśli chodzi o przesyłkę to masz kilka rodzaji od ekspresowej która jest naprawdę szybka /bo sama musiałam z niej skorzystać/ po normalną, książki są też dobrze opakowane dzięki czemu szansa na uszkodzenia jest raczej mała co też jest ważne
    co do samej jakości to naprawdę zdjęcia na stronie nie kłamią...

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mont Zobacz posta
    W ostatnim DFV Pani Prus najwyżej oceniła jakość druku właśnie z CEWE.
    "Bądź mądry i pisz wiersze człowieku..."
    Cóż, niektóre artykuły są sponsorowane więc ciężko o obiektywizm w takiej sytuacji.
    D80 F100 i parę słoików

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mont Zobacz posta
    W ostatnim DFV Pani Prus najwyżej oceniła jakość druku właśnie z CEWE.
    "Bądź mądry i pisz wiersze człowieku..."
    nie wiem kto to Pani Prus ani co to DFV (choc tego drugiego sie domyslam )
    Robilem po slubie (2 lata temu) to "cudo" w 2 wersjach dla rodzicow i tesciow...
    Pierwsza szybko musialem odebrac wiec bylem zmuszony przymknac oko na "jakosc",
    druga odebralem za 3cim razem i po znizce, bo delikatny blekit ktory dalem jako telko
    stron wyszedl jako ciemno granatowofioletowy, za kazdym razem im tak wychodzil
    wiec nie mogla to byc wpadka... kolory ogolnie bardzo niefajne
    Teraz jak ogladam ta fotoksiazke to baaardzoo zaluje ze nie byl to zwykly album
    z wklejonymi fotkami 15x21 albo nawet 10x15

    Blurb wyglada na stronie bardzo ciekawie, jednak poki nie zobacze tego na wlasne oczy
    wszelkim fotoksiazko-wynalazkom podziekuje...
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  5. #25

    Thumbs down Digital Foto Video jest bezapelacyjnie spalony

    Cytat Zamieszczone przez pustelnik Zobacz posta
    Cóż, niektóre artykuły są sponsorowane więc ciężko o obiektywizm w takiej sytuacji.
    też widziałem ten artykuł. jak dla mnie śmierdzi na kilometr. zresztą co się dziwić. o ile się nie mylę CEWE regularnie wykupuje w tej gazecie całostronicowe reklamy. Jak ich na nie stać (zobaczcie sobie ceny reklam w takich gazetach), to pewnie i stać na sponsorowanie takiego artykułu. a że sponsorowany, to widać

    powiem szczerze, że tym tematem interesuję się już od jakiegoś czasu i pierwsze co mnie uderzyło w tym artykule to brak w rankingu dwóch firm, które są najwyraźniej poważną konkurencją dla CEWE. mowa o drukujwspomnienia.pl i firmie fotto. Żeby było jeszcze ciekawiej, na płycie dołączonej do gazety dziwnym cudem znalazł się Edytor Wspomnień (to program do robienia fotoksiażek z drukujwspomnienia.pl). Jest to więc wg. mnie jawne wprowadzanie czytelników w błąd, w zasadzie sprawa kwalifikuje się do UOKiKu, bo nigdzie nie jest oznaczone, że to artykuł sponsorowany, a śmierdzi tym sponsoringiem na kilometr. ech, szkoda gadać. smutne jest to, że tak właśnie obcy koncern gnębi nasze rodzime firmy, a wydawca jeszcze temu przyklaskuje.

    po tym artykule zacząłem się poważnie zastanawiać nad wiarygodnością takich gazet... skoro żyją z reklam, to przecież nie obsmarują swoich chlebodawców w każdym bądź razie Digital Foto Video jest dla mnie w tej chwili bezapelacyjnie spalony. na amen. po prostu zero rzetelności ze strony tego czasopisma.

  6. #26

    Thumbs up wypróbuj za free

    Cytat Zamieszczone przez sote Zobacz posta
    [...]
    Blurb wyglada na stronie bardzo ciekawie, jednak poki nie zobacze tego na wlasne oczy
    wszelkim fotoksiazko-wynalazkom podziekuje...
    mnie zawsze zniechęca kombinatoryka związana ze sprowadzaniem czegoś zza granicy. pół biedy jak to np. konkretny sprzęt, po którym wiem czego się spodziewać i który mogę serwisować na miejscu. ale usługi? eee, nie bardzo. wizja problemów z ewentualną reklamacją mnie przeraża.

    z drugiej strony ja ze swojej strony z czystym sumieniem będę konsekwentnie polecał drukujwspomenia.pl ale zanim zlejesz mój post pozwól sobie coś pokazać - drukujwspomnienia.pl/gwarancja - możesz praktycznie za free sprawdzić jakość ich druku. wprawdzie obejmuje to tylko druk foto zeszytu, ale hej - jak ci się nie spodoba to możesz go zwrócić i dostaniesz kasę z powrotem. ja już bardzo długo korzystam z ich usług i mnie jakość w pełni zadowala (z CEWE też miałem niezłe przejścia - nie polecam!). moja cała rodzina się też wkręciła i ciągle coś jak nie dla siebie to dla nich zamawiam... a teraz idą święta, koniec roku, więc pewnie będzie jakieś większe zamówienie na kalendarze - w zeszłym roku to był u nas prawdziwy gwiazdkowy hit!

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez penny Zobacz posta
    z drugiej strony ja ze swojej strony z czystym sumieniem będę konsekwentnie polecał drukujwspomenia.pl ale zanim zlejesz mój post pozwól sobie coś pokazać - drukujwspomnienia.pl/gwarancja - możesz praktycznie za free sprawdzić jakość ich druku. wprawdzie obejmuje to tylko druk foto zeszytu, ale hej - jak ci się nie spodoba to możesz go zwrócić i dostaniesz kasę z powrotem. ja już bardzo długo korzystam z ich usług i mnie jakość w pełni zadowala (z CEWE też miałem niezłe przejścia - nie polecam!). moja cała rodzina się też wkręciła i ciągle coś jak nie dla siebie to dla nich zamawiam... a teraz idą święta, koniec roku, więc pewnie będzie jakieś większe zamówienie na kalendarze - w zeszłym roku to był u nas prawdziwy gwiazdkowy hit!
    a ten post to mi wyglada na reklame jak nie wiem...
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  8. #28

    Red face

    Cytat Zamieszczone przez sote Zobacz posta
    a ten post to mi wyglada na reklame jak nie wiem...
    eh, no właśnie wiem. przepraszam. trochę się zagalopowałem, ale już tak mam, że się na jakiś temat zapalam i potem słowa same wychodzą mi spod palców taki już jestem... kwieciste teksty po prostu piszę. dlatego staram się ograniczać pobyt na forach :P
    Ostatnio edytowane przez penny ; 01-11-2008 o 19:08

  9. #29

    Domyślnie Album fotograficzny

    A co powiecie na ALBUM FOTOGRAFICZNY klejony z ODBITEK FOTOGRAFICZNYCH a nie wydruków laserowych - rożnica w jakości jest dość znaczna.

    pozdrawiam

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yetik Zobacz posta
    A co powiecie na ALBUM FOTOGRAFICZNY klejony z ODBITEK FOTOGRAFICZNYCH a nie wydruków laserowych - rożnica w jakości jest dość znaczna.

    pozdrawiam
    Jakość jest zdecydowanie inna bo album jest robiony na papierze fotograficznym.
    Jeśli jesteś zadowolony z jakości odbitek to i z Albumu będziesz.
    Boli stosunkowo wysoka cena.

Strona 3 z 57 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •