Close

Strona 2 z 57 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 567

Wątek: Fotoksiążka

  1. #11

    Domyślnie

    pewnie chodzi Ci o www.drukujtaniej.pl
    to jedna z najdłużej obecnych na naszym rynku drukarni cyfrowych, ale u nich fotoksiążkę musiałbyś zrobić sam np. w jakimś fotoshopie i zamówić po prostu jako druk z oprawą. trochę to roboty

  2. #12

    Thumbs up

    polecam drukujwspomnienia.pl
    dopiero zaczęli, ale ja już korzystałem. jest super - duży wybór i niezłe ceny.
    zamawiałem wersję w ręcznie wykonanej oprawie i jestem pod wrażeniem. jak ktoś chcę mogę zapodać więcej szczegółów.

    sorry, że odkopuję wątek, ale strasznie się nakręciłem ostatnio na fotoksiążki i szukam teraz po necie ciekawych pomysłów mam już dość trzymania fotek na płytkach - ani tego nie ma jak pokazać, ani się nacieszyć. a zwykłe albumy nie dają takich możliwości.

  3. #13

    Domyślnie

    Ja znalazłem coś takiego - www.drukujwspomnienia.pl

    Mają chyba najlepszą ofertę, no i ten program do edycji tych fotoksiążek mi się podoba. Zobacz sobie.

  4. #14
    fotoksiazka.pl
    Gość

    Domyślnie

    Witam
    jestem nowy na forum i nie ukrywam ze chcialbym wam polecic fotoksiazke produkowana przez CeWe Color.
    Na pewno nie jest to fotoksiazka z grubymi kartkami (600mg) lecz z 200mg. Niewątpliwą zaletą tej fotoksiążki jest cena - którą można sprawdzić na www.fotoksiazka.pl.
    Duza zaleta jest nowy program do tworzenia fotoksiazki ktory również możecie pobrać z tej strony (kilka wersji programu w zależności od klienta do którego będziecie chcieli dostarczyć projekt)
    W nowej wersji możecie przygotować sobie cały projekt w Photoshopie badz Gimpie i wstawiac zdjęcia jako tło strony (jeden bądź zdjęcie rozłożone na dwóch stronach).

    Najlepiej ściągnąć program i przetestować. Termin realizacji fotoksiążki 6 dni. (dostawa do domu bądź do wybranego klienta w zależności od pobranej wersji programu.

  5. #15

    Domyślnie

    Odradzam cewe!! Jakość druku kiepska i losowa.
    Fakt ze tanio liczą, lecz jeśli zalezy nam na jakości to niestety z cewe bywa róznie.
    Pozdrawiam.

  6. #16
    Ania_B
    Gość

    Domyślnie

    ja polecam blurb'a

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kkosecki Zobacz posta
    Odradzam cewe!! Jakość druku kiepska i losowa.
    Fakt ze tanio liczą, lecz jeśli zalezy nam na jakości to niestety z cewe bywa róznie.
    Pozdrawiam.
    przylacze sie do tej opinii!
    Nigdy wiecej cewe... baaardzo slaba jakosc
    Zdecydowanie lepiej wygladaja fotki w rozmiarze powiedzmy 15x21
    wklejone do ladnego albumu z czarnymi kartami. Z
    adna fotoksiazka nie moze sie do tego moim zdaniem rowanc.
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  8. #18
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ania_B Zobacz posta
    ja polecam blurb'a
    korzystałaś? Jak tam z jakością, terminami i opłatami za przesyłkę?

  9. #19

    Domyślnie

    no właśnie jteż jestem ciekawy jak wygląda sprawa cen i przesyłki.
    D80 F100 i parę słoików

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pustelnik Zobacz posta
    no właśnie jteż jestem ciekawy jak wygląda sprawa cen i przesyłki.
    No rany - przecież to wypisane na stronie jest: www.blurb.com/create/book/pricing

Strona 2 z 57 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •