Close

Strona 12 z 57 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 567

Wątek: Fotoksiążka

  1. #111

    Domyślnie

    fotoksiążka dukowana przez laboratorium fotografii cyfrowej CeWe Color - mający swoją siedzibę k. Chorzowa (o ile nic się nie zmieniło od czasu kiedy tam byłem). CeWe color jest marką firmy Fotojoker - robią tam straszną masówkę, oprócz fotoksiążek do laboratorium cewe są zrzucane wszystkie zlecenia z małopolski z małych sklepików w których można zamówić odbitki "na za 2 dni".
    Tak więc ogólnie oni tam "produkują" zdjęcia, a jak wiadomo często ilość nie idzie w parze z jakością tak więc podobnie jak i większość kolegów - raczej nie polecam.

  2. #112

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zaqer Zobacz posta
    fotoksiążka dukowana przez laboratorium fotografii cyfrowej CeWe Color - mający swoją siedzibę k. Chorzowa (o ile nic się nie zmieniło od czasu kiedy tam byłem). CeWe color jest marką firmy Fotojoker - robią tam straszną masówkę, oprócz fotoksiążek do laboratorium cewe są zrzucane wszystkie zlecenia z małopolski z małych sklepików w których można zamówić odbitki "na za 2 dni".
    Tak więc ogólnie oni tam "produkują" zdjęcia, a jak wiadomo często ilość nie idzie w parze z jakością tak więc podobnie jak i większość kolegów - raczej nie polecam.

    wielkie dzięki

  3. #113

    Domyślnie

    powtórzę to co zawsze:

    jak albumy czy fotoksiażki to tylko u barańskiego. http://www.baranski.com.pl/
    Mateusz Książkiewicz
    Canon & Nikon

  4. #114

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ksiazkiewicz Zobacz posta
    powtórzę to co zawsze:

    jak albumy czy fotoksiażki to tylko u barańskiego. http://www.baranski.com.pl/
    Uzasadnienie?

  5. #115

    Domyślnie

    moze i Baranski robi dobrze albumy i fotoksiazki ale niestety marketing ma beznadziejny, strona slaba, moze dla ludzi z Krakowa jest latwiej
    bo moga podejsc, zobaczyc i zamowic osobiscie. Poza tym czas oczekiwania na realizacje zamowienia... jak dla mnie troche dlugi,
    To z ich regulaminu: "10. Czas realizacji zamówienia ze względu na proces produkcyjny nie powinien przekroczyć 21 dni roboczych. Standartowo nie przekracza 14 dni roboczych"
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  6. #116

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ksiazkiewicz Zobacz posta
    powtórzę to co zawsze:

    jak albumy czy fotoksiażki to tylko u barańskiego. http://www.baranski.com.pl/
    OK, tylko gdzie ja tam znajdę jakiś soft do przygotowania projektu takiej książki?
    Mam wysłać jpg z wymiarami zgodnie z
    http://www.baranski.com.pl/albumy/in...y-foto-ksiazka ?

    Tak jak wspomniał sote - strona u nich leży... chętnie bym skorzystał, bo mam robić album/fotoksiążkę szwagierce i zastanawiam się gdzie...
    D200 plus graty...

  7. #117

    Domyślnie

    Za sote i opiekun - odstrasza strona, brak softu, czas realizacji i trochę mi nie pasują formaty.

    Jak będe w Krakowie to podejde i obejrze, bo jakoś nie wygląda mi to na jakąś rewelacje na rynku fotoksiążek.

    Wydaje mi się że oferta firmy Kserokop z Krakowa też nie jest zła, chociaż obsługa w drukujwspomnienia.pl jest bardzo przyjazna, są szybcy i mają bardzo szeroką ofertę (oprawy, formaty itd.. ) chociaż pewnie z jakością jest ciut gorzej.

  8. #118

    Domyślnie

    ja dzis zobacze fotoksiazke ktora zamowilem TU
    niby czytalem na forum pozytywne opinie ale jak jest naprawde okaze sie w weekend
    Zrobie jakies fotki i podziele sie wrazeniami
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  9. #119

    Domyślnie

    fotoksiazka dotarla
    zapakowana BARDZO solidnie, oblozona z gory i z dolu sklejka
    dalej cienka pianka i sama fotoksiazka.
    Wykonanie super - nie mam sie do czego przyczepic, jakos tez super.
    Zrobilem pare fotek, moze cos wrzuce, chociaz fotki i tak nie oddadza jak to faktycznie wyglada
    Karty sa grube i sztywne, wszystko razem z okladka wykonane BARDZO starannie.
    Wiec z czystym sumieniem moge polecic najlepszefoto.pl
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  10. #120

    Domyślnie

    Dzięki za info, jak możesz to wrzuć zdjęcia - będe wdzięczny. A robiłeś jeszcze gdzieś, masz jakąś skalę porównawczą, bo zastanawiają mnie Ci z drukujwspomnienia.pl czy mają dużo gorszy druk czy coś zbliżonego?

Strona 12 z 57 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •