Close

Strona 11 z 57 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 567

Wątek: Fotoksiążka

  1. #101

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez eldritch Zobacz posta
    elanek jaki pistolet??? chyba o czymś nie wiem...
    no chyba że sugerujesz że mam się zastrzelić przy tej robocie...
    jak będziesz nalepki naklejał to się potniesz
    pistolet:
    http://www.sklep.fotokowalski.pl/Pis...HENZO-146.html
    warto
    mocno klei
    magazynki tanie
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  2. #102

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elanek Zobacz posta
    jak będziesz nalepki naklejał to się potniesz
    pistolet:
    http://www.sklep.fotokowalski.pl/Pis...HENZO-146.html
    warto
    mocno klei
    magazynki tanie
    Ale uzywanie tego potrafi doszczetnie wq...c! Ostatni album musialem niestety tym wykleic, bo male-niebieskie Henzo (tape runner) sa juz niestety nieosiagalne. Uzywanie tych dwoch produktow to niebo a ziemia.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  3. #103

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Ale uzywanie tego potrafi doszczetnie wq...c! Ostatni album musialem niestety tym wykleic, bo male-niebieskie Henzo (tape runner) sa juz niestety nieosiagalne. Uzywanie tych dwoch produktow to niebo a ziemia.
    Dlaczego może doszczętnie wq...c?
    Małego niebieskiego Henzo używałem ostatnio bo właśnie nie mogłem kupić porządnych taśm, tych do pistoletu z cytatu. Magazynek z niebieskich nie starczył na album, dobrze, że mam zapasy. Jakoś za słaby dla mnie po używaniu jakiś czas pistoletu czerwonego
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  4. #104

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elanek Zobacz posta
    Dlaczego może doszczętnie wq...c?
    Małego niebieskiego Henzo używałem ostatnio bo właśnie nie mogłem kupić porządnych taśm, tych do pistoletu z cytatu. Magazynek z niebieskich nie starczył na album, dobrze, że mam zapasy. Jakoś za słaby dla mnie po używaniu jakiś czas pistoletu czerwonego
    Ja nie narzekalem na malego-niebieskiego. Nie dosc ze starczal na okolo 90-kilka zdjec (znaczy na pewno starczal -- nie pamietam ile wiecej nim wyklejalem, ale taki album na pewno dawal rade bez zadnego "ale"), lep trzymal wystarczajaco, a zaraz po przyklejeniu zdjecie dawalo sie odkleic bez zadnych uszczerbkow dla kart albumu. Moj problem lezy w samym aplikowaniu. O ile z malym-niebieskim szlo szybko i bez wyciagajacej sie tasmy z dozownika, o tyle w przypadku czerwonego to krew mnie zalewa! Czasami 8-10 aplikacji idzie ok, a czasami kazde podanie lepu na zdjecie, wyciaga tasme z pistoletu. Wiadomo co to znaczy. Trzeba otworzyc pistolet, naciagnac tasme, zebrac troche lepu z tego fragmentu tasmy, ktory sie wysunal poza "obszar aplikacyjny", itd. Ch... nie robota!
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  5. #105

  6. #106

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacek.gold Zobacz posta
    oj stig nie masz wprawy
    Zara tam wprawy... Do malego-niebieskiego wprawy nie trza bylo.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  7. #107

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    O ile z malym-niebieskim szlo szybko i bez wyciagajacej sie tasmy z dozownika, o tyle w przypadku czerwonego to krew mnie zalewa! Czasami 8-10 aplikacji idzie ok, a czasami kazde podanie lepu na zdjecie, wyciaga tasme z pistoletu. Wiadomo co to znaczy. Trzeba otworzyc pistolet, naciagnac tasme, zebrac troche lepu z tego fragmentu tasmy, ktory sie wysunal poza "obszar aplikacyjny", itd. Ch... nie robota!
    No fakt.
    Wydaje mi się, że pistolet nie jest na takie wielkie wkłady - za długa taśma, czyli za gruba w pistolecie.
    Po kilku razach dopracowałem technikę klejenia. Na czuja trochę.
    Ale za to jak się przykleiło to o odklejeniu mowy być nie mogło
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  8. #108

    Domyślnie

    Fotoksiążki z Drukuj Wspomnienia może i ok - ale ich program to jakiś koszmar! Zwłaszcza jeśli chodzi o edycje tła - jakoś nie moge sobie z tym poradzić... :/

    Może ktoś pomoże w tej kwesti? Da się tam jakieś sensowne tło załadować? Jakoś nie moge tego "ogarnąć". :/

  9. #109

    Domyślnie

    Niech mi ktoś powie i skończy moje męki co oznacza CEWE fotoksiążka? :P

  10. #110

    Domyślnie

    Madlenne - Google
    Kolegom bawiącym się pistoletami polecam ten, który mam i używam. Kupiłem tu:
    http://www.adl-dl.pl/pl/akcesoria_na...BC/id_344.html
    To magnum do przyklejania.
    Wcześniej widziałem koszmarne działanie pistoletów Henzo i dokąd nie zobaczyłem w akcji tego pieprzyłem się z przylepcami.
    Jeden kłopocik. Trzeba być precyzyjnym. Taśma łapie natychmiast bardzo mocno i nie ma mowy o pozycjonowaniu zdjęcia na karcie albumu.
    POZDRAWIAM
    myślę co piszę

Strona 11 z 57 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •