Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34
  1. #1

    Domyślnie "Marketing dla fotografa" - czyli jak sprzedać swoją pracę i nie psuć rynku?

    No właśnie...

    Czy komuś obiło się o oczy czy uszy o jakiejś książce porządnej lub o kursach na temat jak sprzedać swoją pracę, jak się dobrze zareklamować tak żeby sprzedać swoją pracę i nie psuć rynku?

    Będę bardzo wdzięczny za wszelkie info

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Cytując mój ulubiony kabaret:

    JAŚNIEJ?!

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    warsztaty Kaliny i Adama chociażby
    Jaka część kursu jest temu zagadnieniu poświęcona?

  5. #5

    Domyślnie

    już chyba wystarczająco jasno napisałem
    http://forum.repoglamour.pl/showthread.php?tid=20
    punkty 2,3,4,5

    a to oczywiście jeden z przykłądów - bo jak się zapiszecie np na warsztaty błyskotliwie - to pewnie te zagadnienia również poruszą. Czy na jakichkolwiek innych warsztatach modowych również.

  6. #6

    Domyślnie

    Ale ja nie chcę kursu ogólnego gdzie coś będzie bąknięte na ten temat. Poszukuję kursu bądź książki nastawionych czysto na te zagadnienia...
    Nie oczekuje że będzie to tanie, ale jestem w stanie wyłożyć na to kasę bo potrzebuję tego bardziej niż 200/2.0

  7. #7

    Domyślnie

    A nie lepiej po prostu przejść się do biblioteki/empiku i przejrzeć jakieś książki o marketingu, e-marketingu i wybrać coś dla siebie? Warto zapoznać się z ogólnymi zasadami reklamy, zdobywania klientów itp. Fotografia to też sprzedaż określonego towaru. Z np. fotografią ślubną jest o tyle łatwiej, że dokładnie znany jest target... Ale to tylko takie moje swobodne przemyślenia...

  8. #8

    Domyślnie

    Dobre przemyślenia

    Ale skoro jest internet to czemu nie skorzystać i z niego i zapytać ludzi z branży czy mogą coś ciekawego polecić co może się przydać. Na rynku jest duża ilość wydań i nie wiadomo tak na prawde co ugryźc aby nie zaśmiecić sobie umysłu bzdetami

  9. #9

    Domyślnie

    A może zamiast sobie zaśmiecać rozum różnymi teoriami i przekopaniu paru książek warto się po prostu zastanowić samemu? Kto ma być Twoim klientem? Jak ma do Ciebie trafić? Jakie masz dobre strony, żeby go do siebie przekonać? I zastanowić się co możesz zrobić, żeby wyjść Twojemu klientowi na przeciw?

  10. #10

    Domyślnie

    Wiesz, ja mam dosyć dziwne myślenie także wolałbym powiedzmy że podejść do tego tematu porządnie a nie wymyślać samemu

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •