Close

Strona 119 z 120 PierwszyPierwszy ... 1969109117118119120 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 181 do 1 190 z 1195
  1. #1181

    Domyślnie

    Szczerze mówiąc, to niekiedy LTE działa wolniej od 3G... Wystarczy wieczór, większe miasto i jest słabo. A większe zbiorowisko ludzi w okolicy (stadion, hala itp.) to można zapomnieć o jakimkolwiek komforcie przeglądania sieci.
    Jeśli nie ściągasz lub nie wysyłasz dużych ilości danych, to raczej nie poczujesz różnicy.

  2. #1182
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    No nie wiem. U mnie na wsi LTE nie schodzi poniżej 70-80 Mb/s, a to robi różnicę. Zwłaszcza, że BTS-y korzystają z innych częstotliwości i sposobu transmisji niż infrastruktura dla połączeń głosowych i 3G.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  3. #1183

    Domyślnie

    Dlatego napisałem, że w dużym mieście
    Gdy pojadę na podlasie do małego miasteczka (15 tys.), to zupełnie inna bajka i mam od 50 Mb/s w górę.

  4. #1184
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Skleiłem tematy o tabletach.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  5. #1185

    Domyślnie

    Ja nie widzę potrzeby LTE. 3G chodzi z prędkościami do 40Mbps. Do przeglądania internetu, czy nawet ściągania w zupełności wystarcza.
    Poza tym zasięg LTE mocno ograniczony.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  6. #1186

    Domyślnie

    No dobra a wracając do sedna sprawy jak już Lte mamy omówione, to jaki lepszy wg was forumowicze, z tych co podalem w pierwszym watku?
    Takie tam starocie

  7. #1187

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piotereks Zobacz posta
    Davit ja wszystko rozumiem jak go zobaczyłem to gebe rozdziabilem. nie przypuszczałem ze na jednym tablecie i windows i android, ale te 3g w modemie? przecież teraz modem raczej LTe no nie? czy 3g to już nie przeszlosc. czy wg Ciebie modem 3G pociągnie sygnal LtE . raczej nie. Odpwiedz
    Tablet jest swietny, super szybki i szybko dziala.na wii fii oraz na 3G. Mam dwa jeden bez modemu drugi z modemem. Ekran retina jak w applach. Jedyny minus to brak automatyki jasnosci ekranu. Reszta super.

    Sent from my m1 note using Tapatalk
    .........

  8. #1188

    Domyślnie

    Davit a sluchaj pisza ze W10 i Android sa po Polsku, to prawda? Mam jeszcze pytanko, przegladajac np interfejs, ustawienia to jest po polsku, angielsku, czy chinsku?

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Nie wiem po co, teraz nie mozna tego watku znalezc.Skoro w dziale o komputerach moze byc zapytanie jaki krzeslo kupic do komputera, to czemu nie moze byc o tablecie?
    Takie tam starocie

  9. #1189

    Domyślnie

    Wszystko masz po polsku tlumaczone. Nie idealnie ale moj ojciec problemow nie ma. Nic lepszego nie kupisz niz teclast x98 air 3 w tym przedziale cenowym.

    Sent from my m1 note using Tapatalk
    .........

  10. #1190

    Domyślnie

    Sluchajcie dla nie wtajemniczonych. Obecnie produkty chinskie nie przeznaczone na rynki europejskie sa rownie jak nie lepszej jakosci niz nasze zachodnie. Wiekszosc elektroniki produkuje sie w Shenzen jak takie znane marki Apple, samsung, oraz Chinskie xiaomi,meizu. Jest jedna.zasada zakupow. Kupowac ich oryginalne marki przeznaczone na ich rynek a nie klony produktow zachodnich. Malo kto wie ale xiaomi, meizu, i inne sa jednymi z najwiekszych producentow smartfonow. Ja czytajac testy i opinie po sieci elektronike tyljo kupuje z tego kraju. Smartfony, tablety,drobne gadzety. Jak sie trafi to nawet cla nie trzeba placic. Przesylki sa w cenie produktu. Jedyna wada to ok miesiaca czekania. Na polskim necie sa osoby, ktore sprowadzaja do odsprzedazy wiec jak sie ktos nie zna to mozna w ten sposob kupic ale to juz ciut drozej. Jak szukasz naprawde dobrego tableta to teclast jest.swietny i mega szybki. Nie wspominam o procesorze intela, modemie i ekranie retina w duzej rozdzielczosci.

    Sent from my m1 note using Tapatalk
    .........

Strona 119 z 120 PierwszyPierwszy ... 1969109117118119120 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •