Close

Strona 118 z 120 PierwszyPierwszy ... 1868108116117118119120 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 171 do 1 180 z 1195
  1. #1171

    Domyślnie

    Yoga. Spójrz na rozdzielczość. Mam takiego bez LTE. Bardzo dobra szybkość, ciut lepszy procesor. Tylny aparat robi nawet przyzwoite fotki. Dobry dźwięk - stereo. Różnica w gwarancji, ale można dopłacić, chyba nawet na 3 lata. Ja dopłaciłem 50 złotych za ubezpieczenie od upadku. Jak chcesz podłączyć pod telewizor to chyba można strumieniowo po wi-fi.
    Tutaj jest... podpis

  2. #1172

    Domyślnie

    nie kupuj zadnego- tablet to wielka komorka, ktora nie mozna dzwonic- mam ipoda (tak to sie chyba nazywa) i nie moge sobie jednej (waznej dla mnie) funkcji przypomniec, ktorej nie mialaby iphone.
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  3. #1173
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Ostatnio przeszedłem z Nexus 7 (2013) na Samsung Galaxy Tab S2 LTE i jestem bardzo zadowolony. Jedyne co było lepsze w Nexusie to dźwięk - miał mądrzej rozmieszczone głośniki. Natomiast z ekranem Super Amoled z Szajsunga może konkurować jedynie Retina z lepszych jabłcoków - jest fenomenalny.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  4. #1174

    Domyślnie

    dzieki z pare odpowiedzi. Hm... metlik jeszcze większy. wynik 1-1-1. Powiem tak dla mnie raczej długość działania na baterii, szybszy procesor, będą priorytetowe w stosunku do aparatu/ nie będę korzystał/, głośników czy rozdzielczości. a może cos innego godne polecenia? chodzi o serfowanie w plenerze , dobry modem itp
    Takie tam starocie

  5. #1175
    J1
    Gość

    Domyślnie

    A moze takie cos...

    Dell Venue 11 Pro

    Z procesorem i3 daje rade.

    Sam dlugo nie bylem przekonany do tableta, jednak idea posiadania PC w formie tabletu bardzo mi sie spodobala.

  6. #1176

    Domyślnie

    a takie z rysikiem i rozpoznawaniem pisma to sa? z rysikiem cienkim ostrym a nie taki mazakiem.

  7. #1177

    Domyślnie

    teclast x98 Air 3g świetny!!!!!
    .........

  8. #1178

    Domyślnie

    Teclast wyglada rewelacyjnie.Dwa systemt do wyboru cos pieknego, minihdmi,kurcze fajny. Gdzie go nabyc?

    - - - - kolejny post - - - - - -

    A ten modem 3g, to niby jak ma lte na nim chodzic?

  9. #1179

    Domyślnie

    Wkladasz karte i tablet dziala jak telefon i masz gps. Tablet jest swietny dziala super plynnie i ma niesamowity ekran. Jak nie umiesz sciagnac z zagranicy to na allegro lub telchina ktos ci sciagnie. Moim zdaniem najlepsze co mozna dostac do 140 dolarow.

    Sent from my m1 note using Tapatalk
    .........

  10. #1180

    Domyślnie

    Davit ja wszystko rozumiem jak go zobaczyłem to gebe rozdziabilem. nie przypuszczałem ze na jednym tablecie i windows i android, ale te 3g w modemie? przecież teraz modem raczej LTe no nie? czy 3g to już nie przeszlosc. czy wg Ciebie modem 3G pociągnie sygnal LtE . raczej nie. Odpwiedz
    Takie tam starocie

Strona 118 z 120 PierwszyPierwszy ... 1868108116117118119120 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •