Close

Strona 120 z 120 PierwszyPierwszy ... 2070110118119120
Pokaż wyniki od 1 191 do 1 195 z 1195
  1. #1191

    Domyślnie

    A taki Amazonowy Fire HD to jak się sprawuje? Ekran, pamięć, szybkość? To dla dziecka pokomunijnego więc nic ambitnego na tym nie będzie.
    Pursue happiness with diligence

  2. #1192
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Widzę że wygrywają podwójne systemy W10 i Android 6

  3. #1193

    Domyślnie

    Znajomy ma bodajże dualbootową Onda V820w kupioną za grosze (cashback, zniżki itp). Nawet sobie chwalił. Z wad - brak GPS (używam tabletu jako mapy turystycznej) i bardzo mało miejsca na dane. Brak GPS to akurat cecha charakterystyczna tabletów dualboot.

    Windy na tablecie/telefonie brakuje mi właściwie tylko z jednego powodu - nie potrafię znaleźć na Androidzie jakiejś sensownej poczty zbliżonej funkcjonalnością do Mozilli. Samodzielne tworzone foldery/filtrowanie wiadomości. Mogę zrobić konto IMAP i stworzyć te foldery na serwerze, ale wtedy powiadomienia z fejsa wariują.

  4. #1194

    Domyślnie

    Amazon Fire HD 10 - nie polecam. Kupiłem w promocji na Black Friday za 99GBP. Cena dobra, ale zwracam tablet do sklepu. Na tyle zakupów jakie poczyniłem na amazonie to będzie mój pierwszy zwrot.
    Brak wielu aplikacji w sklepie amazona, z których korzystam, łatwo przypadkiem ekran przygasić, lagowanie i ogólnie jest jakiś wolny.

  5. #1195

    Domyślnie

    Tak myślę nad Xiaomi Pad 5 pod kątem oglądania zdjęć dlatego że mam telefon xiaomi i uzyskuje identyczny efekt jak na monitorze.
    Jestem zadowolony z tego co widzę. I myślę nad tabletem bo większy ekran i można lepiej oglądać zdjęcia.
    Jak myślicie ma to sens?
    Wildlife Photography
    Nikon/Nikkor
    https://tompit.flog.pl/

Strona 120 z 120 PierwszyPierwszy ... 2070110118119120

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •