Close

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 76
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel92 Zobacz posta
    Czy dobrze zrozumiałem: 49PLN za Lexar 3.0? Dobra cena.
    nie Lexar 2.0 kosztuje 100 zł a Lexar 3.0 149 o to chodziło mi

    Cytat Zamieszczone przez downunder Zobacz posta
    Mam TAKIEGO I-TEC'A USB 3.0 i transfer jest znakomity.
    wygląda to strasznie delikatny, potrzebuje czegoś co sie nie rozpadnie po upadku z biurka noszeniu w torbie. boje sie ze ten I-TEC nie wytrzyma 2 wyjazdów

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Otiv Zobacz posta
    wygląda to strasznie delikatny, potrzebuje czegoś co sie nie rozpadnie po upadku z biurka noszeniu w torbie. boje sie ze ten I-TEC nie wytrzyma 2 wyjazdów
    Mi akurat zależało na czymś niewielkim, by nie zdominowało mojego biurka, a crash testu czytnika nie przeprowadzałem i nie zamierzam przeprowadzać.
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez downunder Zobacz posta
    Mi akurat zależało na czymś niewielkim, by nie zdominowało mojego biurka, a crash testu czytnika nie przeprowadzałem i nie zamierzam przeprowadzać.
    no a niestety przy fotoreporterce jeżdżeniu przenoszeniu laptopów z kilka razy spadnie.
    długo już go masz ??

  4. #24

    Domyślnie

    Nie lepiej w takiej sytuacji korzystać z czytnika w laptopie i nie wozić zbędnego balastu?

  5. #25

    Domyślnie

    Czytnika CF w laptopie?
    Nie wiem, nie znam się - nie bierzcie mnie na poważnie.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zolty Zobacz posta
    Czytnika CF w laptopie?
    zdarza się.
    Sony Vaio ( niektóre modele ) ma właśnie wbudowany CF i SD, super wygodna sprawa.

  7. #27

    Domyślnie

    Albo można wsadzić czytnik w ExpressCard.

    A jak ktoś się boi o trwałość czytnika, niech sobie kupi coś taniego i owinie porządnie taśmą izolacyjną/duct tape/gumą samowulkanizującą.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez costi Zobacz posta
    Albo można wsadzić czytnik w ExpressCard.

    A jak ktoś się boi o trwałość czytnika, niech sobie kupi coś taniego i owinie porządnie taśmą izolacyjną/duct tape/gumą samowulkanizującą.
    bez przesady. sony vaio nie bede kupować póki co mój podkęcony netbook asusa daje rade ale sprawa skłania sie ku mac book pro. + PC w domu

    widziałem taki Express Card u Sebastiana Borowskiego na Śląsku, ale ani mac ani pc nie beda miały tego wejścia więc odpada

    jakieś modele na USB 3.0 są jeszcze na rynku ? warte polecenia ?
    Ostatnio edytowane przez Otiv ; 13-09-2011 o 14:59

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Otiv Zobacz posta
    bez przesady. sony vaio nie bede kupować póki co mój podkęcony netbook asusa daje rade ale sprawa skłania sie ku mac book pro. + PC w domu
    Nie opłaca się przepłacać x2 za znaczek jabłka, do tego technologicznie sprzęt jest jakieś 2 lata wstecz za aktualnie dostępnymi laptopami / netbookami

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Otiv Zobacz posta
    jakieś modele na USB 3.0 są jeszcze na rynku ? warte polecenia ?
    Sandisk ImageMate All-in-One USB 3.0

    Za równowartość 50 dolarów będzie można zakupić wydajny czytnik kart flash o nazwie Sandisk ImageMate All-in-One USB 3.0. Zgodnie z nazwą urządzenie jest podłączane do komputera przez szybki interfejs USB 3.0 o maksymalnej przepustowości 500 MB/s. Oczywiście prędkość odczytu danych zależeć będzie od parametrów używanych kart pamięci. Czytnik obsługuje nośniki typu Compact Flash (do trybu UDMA 7 włącznie), SD/SDHC/SDXC wraz z odmianami mini i micro oraz różne wersje Memory Sticków.

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •