Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie pomysł na obróbke ślubniak

    Czy ktoś ma pomysł jak fajnie obrobić taka fote o ile da sie coś z tego wyciągnąć

    http://imageshack.us/photo/my-images/215/obrobka.jpg/

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    kurcze wlaßnie w tym wypadku nie mam rawa zapomnialem przelaczyc aparat na raw ehhh...

  4. #4

    Domyślnie

    Po co dałeś tak wysokie iso (3200)? Masz tam czas 1/8000 więc przy iso 200 miałbyś 1/500.
    Poza tym trochę dziwi mnie Twoje podejście, zrobiłeś ślub i teraz oczekujesz, że ktoś za Ciebie obrobi zdjęcie, które samo w sobie jest raczej słabe? Owszem, jeśli masz RAW da się z niego coś wyciągnąć, ale inna sprawa na ile to będzie dobre ujęcie...
    Mogłeś młodych delikatnie doświetlić lampką i inaczej skadrować, suknia na dole ucięta tragicznie.
    D700 + MB-D10 | D100 + MB-D100 | FM2 | N 24-70 2.8 | N 50 1.4 | N 55 2.8 | N 70-200 2.8 | SB-800

  5. #5

    Domyślnie

    nie oczekuje że ktoś za mnie to obrobi... tylko szukam pomysłu

  6. #6

    Domyślnie

    Pomysł powinien być przed zrobieniem tego zdjęcia. Teraz to to musztarda po obiedzie. Możesz trochę doświetlić parę i może cropa. Z samego jpg będzie ciężko.
    D700/D300s/D50

  7. #7

    Domyślnie

    Musiałbyś zastosować kilka pluginów: poszerzający kadr, stymulujący parę młodą, obniżający iso i konwertujący do rawa.
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  8. #8

    Domyślnie

    trochę mały ten jpg żeby coś z niego wykrzesać...

  9. #9

    Domyślnie

    ok widze że więcej gadania i narzekani niż to warto sam coś wymyśle post do zamknięcia

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotow Zobacz posta
    ok widze że więcej gadania i narzekani niż to warto sam coś wymyśle post do zamknięcia
    Bingo bejbe!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •