Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedzi. Tak mi się właśnie wydawało, że pani się poprzewracało. Ale tak absurdalne wydawało mi się, że nie życzy sobie darmowej promocji, że pomyślałam, że może coś jest na rzeczy. I że może ma jakąś podstawę prawną.
    Pani argumentem było jedynie, że jest to własność prywatna. Na co pomachałam jej aparatem z hasłem "prywatna własność intelektualna". A wtedy ona od razu wyskoczyła z tym sądem.
    Pewnie ode mnie też chciała w łapę. A ja, początkująca, nie zczaiłam :P

  2. #12

    Domyślnie

    eeeee no to nie miała żadnych argumentów. A swoją drogą, ciekawe kiedy właściciele aut ślubnych wpadną na podobny pomysł (a może jakiś już wpadł :>??)
    No bo w końcu też "własność prywatna". A potem właściciele domów, które umieszcza się jako element krajobrazu itd itd itd...

    ale diagnoza dobra, zapewne cwana pani chciała po prostu dostać "w łapę" za "pozwolenie" i liczyła, że trafi na łosia

  3. #13

    Domyślnie

    Jeśli szacowna pani nie zastrzegła w umowie z parą młodą tudziez z innymi osobami, które płaciły za wesele, że robienie zdjęć wymaga dodatkowego wynagrodzenia czy zezwolenia, jej żądanie było bezzasadne.

  4. #14

    Domyślnie

    moglo byc tez tak, ze owa pani zatrudniala na czas wesel ludzi (kucharzy, kelnerki, obsluga) na lewo
    i nie bardzo chciala zeby ktos przez przypadek wyczail ten proceder na Twoich zdjeciach

  5. #15

    Domyślnie

    Moim zdanie ma znajomego pana Zenka z Canonem 400D i 18-55 ktory robi tam zdjecia w pakiecie stad oplata za "Fotografa Zewnetrznego".....co to jest?!!!!
    Kobieta nie wie co mowi, beszczelnosc takich ludzi nie zna granic!

  6. #16

    Domyślnie

    Kpina jakaś.Ja chętnie dowiedziałbym się na jakiej podstawie prawnej pani tak uważa, co więcej dopuściła się groźby karalnej w pewnym stopniu.
    Jak ja kocham kiedy ludzie sami pod sobą dołki kopią
    Serdecznie,
    hubertadamczyk.pl

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •