Close

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 69 z 69
  1. #61
    SebaKa
    Gość

    Domyślnie

    Witam was wszystkich i pozdrawiam serdecznie, jednocześnie chciałbym bardzo podziękować za wspaniałą atmosferę i towarzystwo. Przede wszystkim jednak chciałby podziękować Tobie Piotrze, za Twoje oddanie, cierpliwość, ogrom informacji jakimi nas obdarzyłeś i za wszystko co dla nas zrobiłeś. Oczywiście w swoich podziękowaniach nie mogę pominąć naszych "młodych" - wam również należą się słowa podzięki, szczególnie za cierpliwość i genialne pozy
    Jeszcze raz ogromne dzięki, a kolegom i koleżankom, życzę sukcesów i zadowolonych klientów.

    Pozdrawiam
    Seba

  2. #62
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    WOT-Wieś Obok Torów
    Posty
    135

    Domyślnie

    Witam was i też baaardzo pozdrawiam, dzięki za pomoc Piotrze i wsparcie Was wszystkich, o 19.30 udało mi się wyruszyć do domu. ( Ci co byli na warsztatach wiedzą dlaczego), a o 23h dotarłem do domu już bez przygód na całe szczęście. Dzięki za bardzo fajne 2 dni z nikoniarzami i 1 kanonierką( toż to prawie zdrada ).
    pozdrawiam
    jarmer -Jarek
    „Człowiek tyle jest wart, ile może dać drugiemu człowiekowi”. - JP II

  3. #63

    Domyślnie

    Dzięki serdeczne za miłe słowa. cieszę się że dotarliście szczęśliwie do domu. Jarku, w Twoim przypadku to szczególnie ważne bo groziło że zostaniesz w Łodzi dłużej niż trzeba było

    Fajnie było was gościć i mam nadzieję że będziemy się jeszcze spotykać w przyszłości.

  4. #64

    Domyślnie

    Taki mały backstage.

    Piotrze, dziękuję za fachową wiedzę, i miło spędzony czas.


    1)

    2)

    3)

    4)

    5)

    6)

    7)
    D800/Sigma 50mm 1,4 / Nikkor 35 1,8 /Tokina 11-16 2,8 / Tami 90 2,8/ Ciamciang 8mm / Sb900/ Tamron 24-70

  5. #65

    Domyślnie

    Ja przed chwilą dotarłem do Gdańska, coś więcej napiszę później.
    NORTHPHOTO.PL // PROFIL NA FACEBOOK'U // BLOG

  6. #66

    Domyślnie

    rzeczywiście kurs przebiegł bardzo pozytywnie sporo się wyniosło, między innymi efekty w postaci klatek, którymi chciałbym się pochwalić, niech te efekty pracy też się na forum pokażą..
    dzięki wszystkim za towarzystwo

    1

    2

    3

    4

    5

    6

    7

    8

    i bomba na koniec
    9
    Ostatnio edytowane przez evzu ; 22-10-2011 o 19:01

  7. #67

    Domyślnie

    O matko, Piotrek, przyjacielu mój, gdzie Ty włosy zgubiłeś ?? Czyżbyś zamienił się na fryzury z Robertem ??
    Ostatnio edytowane przez kakersik ; 23-10-2011 o 18:24
    Pozdrawiam, Karol.

  8. #68
    Oszczędny w słowach Awatar krispike
    Dołączył
    04 2007
    Miasto
    Lubelszczyzna
    Posty
    180

    Domyślnie

    Faktycznie bomba. Widzę, że Piotr zregenerował siły. Tak trzymaj. Fryz na +.
    Aż sam sobie nalałem piweczko, taką nabrałem ochotę po obejrzeniu tego zdjęcie. Zdróweczko...
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez krispike ; 23-10-2011 o 19:31
    |D50|D300s|N18-70|N50/1.8|T17-50/2.8VC|SB-800|MF055XPro|
    "Wszystko, na co patrzysz w Twoim otoczeniu, powinno Cię cieszyć. A wszystko, co widzisz... to światło"

  9. #69

    Domyślnie

    Fajnie było się z Wami spotkać i bawić na weselu Piwo do mule zamiast białego wina. Obciach Co do włosów. Zaraz będę jeszcze krótsze bo sposobię się na miesięczną siestę w podłódzkim szpitalu

    Ps. Karol, podobno czytujesz mojego bloga. Gdzieś Ty był przez te 3 tygodnie?

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •