Witam, przekopałem już kilka stron z ogłoszeniami ale nadal mam problem. Potrzebuję wynająć pokój na zjazdy w szkole (czw wieczorem przyjazd w niedziele rano wyjazd) i tak co 2 tyg. Do tej pory pomieszkiwałem u pewnej starszej Pani, która niestety się rozchorowała i nie może mi dalej zapewnić zakwaterowania. Szkoła mieści się na ul Słowackiego, i do tej pory miałem ok 1,5 km "z bucika" więc chodziłem piechotą. Chciałbym, nadal móc tak chodzić, gdyż jazdę samochodem lub komunikacją miejską omijam szerokim łukiem( po długiej odsiadce na zajęciach spacer jest jak najbardziej wskazany).
Jestem spokojnym człowiekiem, nie mam żadnych nałogów (czasami lubię napić się piwa), dodatkowo mam po 14h zajęć dziennie, więc nie ma mnie po całych dniach, przychodzę wieczorem i wychodzę przed 8.
Nie mam też specjalnych wymagań (chcę trochę spokoju, miejsce do spania i zapewnienia higieny).
Jedynym warunkiem jest cena (wiadomo studia kosztują, jednak chciałbym w rozsądnej cenie znaleźć ten kącik- oferty 70-100 zł za noc będę musiał niestety odpuścić - za tą cenę mam hotel+śniadanie w sąsiedztwie szkoły).
Póki co odpuszczam hotele, hostele i domy nauki, gdyż korzystałem na studiach inż i nie spasowała mi atmosfera(wolę ciszę i spokój).
Gdyby ktoś z Forumowiczów lub jego znajomi mieli wolny pokój i chcieli trochę dorobić prosiłbym o taką informację.
Inne rozwiązania są również mile widziane
Pozdrawiam Szymon