Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2008
    Miasto
    Tu i tam...
    Posty
    230

    Wink Sanki pod lampę błyskową...

    Szukam sanek (stopki) pod lampę błyskową które mógłbym umocować przy pomocy śruby do płaskownika... szukałem na cyfrowe.pl i alledrogo... ale nie mogę nic takiego znaleźć... wyskakują mi same gorące stopki lub zaślepki sanek :/

    chciałbym aby były metalowe, bez żadnych gniazd PC czy czegoś podobnego... jeśli byłaby możliwość wykorzystania dźwigni LOCK w SB-900 do zablokowania jej w sankach to fajnie jeśli nie to same sanki powinny mieć jakąś blokadę, śrubę dociskającą itd...

    czy mogę prosić o linki do takich produktów?
    z góry dziękuje za pomoc...

  2. #2

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2008
    Miasto
    Tu i tam...
    Posty
    230

    Domyślnie

    dziękuję

  4. #4

    Domyślnie

    Mozecie mi powiedziec jaka moze to byc lampa? => http://www.facebook.com/media/set/?s...type=3&theater Nie wiem czy on robi zdjecie czy kreci film. Moze domylacie sie jakiej lampy, sprzetu moze uzywac fotograf w tej galeri? p.s. co to jest za statyw? nie wiem jak to sie nazywa dokladnie, na ktorym jest umocowana lampa?
    Ostatnio edytowane przez Ewerew ; 15-10-2011 o 13:05

  5. #5

    Domyślnie

    Wygląda jak najzwyklejsza lampa diodowa. Widziałem takie z wbudowaną stopką, że nie potrzeba statywu. Zresztą tego jest tyle że każdy znajdzie coś dla siebie.

  6. #6

    Domyślnie

    a czy z lampa SB 900 da rade zrobic takie fotki w clubie jak w linku? Jaki szklo najlepiej by sie do tego nadawalo?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •