Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Apokalipsa

  1. #1

    Domyślnie Apokalipsa

    Nie wiem czy dobry dział.
    Dość ciekawe chmury były dziś nad Warszawą, na szybko po pracy udało mi się coś takiego ustrzelić.
    Dół może niezbyt wyszukany ale niebo mnie urzekło


    Pozdrawiam Mirek
    Dyplomata to człowiek ,który powie ci spier... w taki sposób ,że będziesz czuł zachwyt przed zbliżającą się podróżą

  2. #2

    Domyślnie

    hehe, klimat jak z nowego Battlefielda....faktycznie apokalipsa Podoba sie, nawet z ta kaszka na niebie, ktora moim zdanie wyglada lepiej niz sztucznie odszumiana

  3. #3

    Domyślnie

    Greg77 - dzięki za komentarz.
    Dla nielubiących szumów wersja druga, inne kolory i inna obróbka.
    Pozdrawiam Mirek
    Dyplomata to człowiek ,który powie ci spier... w taki sposób ,że będziesz czuł zachwyt przed zbliżającą się podróżą

  4. #4

    Domyślnie

    na drugim zdjęciu niebo wygląda jak jakaś pofarbowana pianka do golenia - tak mi się skojarzyło
    lepsza wersja nr 1 moim zdaniem

  5. #5

    Domyślnie

    o Jej! Kosmicznie te niebo na 2 wygląda Podoba mi się nawet mimo to, iż jest nienaturalne.
    Nikon D7200 | D90 + MB-D80 | T11-16 2.8 | N35 1.8G | N18-105 3.5-5.6 | T90 2.8 Macro | T70-200 2.8 | SB-900 | YN-560 III

  6. #6

    Domyślnie

    RobertSoul - a właśnie druga jest bliższa prawdy taka mniej więcej pianka była. Niestety na najlepsze widoki spóźniłem się z aparatem ;/
    Dyplomata to człowiek ,który powie ci spier... w taki sposób ,że będziesz czuł zachwyt przed zbliżającą się podróżą

  7. #7

    Domyślnie

    ale niebo...super! 2-ka jakoś mi bardziej podchodzi...
    D300s/MB-D10/17-55/35/50/85/70-200/SB600/ i ... brak czasu! Fuji X-T10/X-T20/18/35/56...

  8. #8

    Domyślnie

    widziałem na własne oczy - trochę przesadziłeś z obróbką :> aż tak ciemno to nie było.

  9. #9
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    To asperatus. Tu więcej. Fajne są.

  10. #10

    Domyślnie

    wow!!!!! niezłe!
    matka polka pstrykająca i ciągle ucząca

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •