Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Display port - HDMI

    Zamówiłem sobie kartę graficzną, ale ma ona pewien szkopuł. Ma dwa display porty zamiast DVI/HDMI. A moje monitory mają jedno tylko te dwa ostatnie interfejsy. Są przejściówki DP-HDMI, ale czy to działa tak wprost? W sensie konwersja sygnału następuje na zasadzie przekierowania sygnału na odpowiedni piny, jak to ma miejsce w DVI-HDMI, czy coś tam jest elektronicznie mięszane? Inaczej. Czy trzeba zwracać na coś uwagę kupując taką przejściówkę, czy każda z brzega zadziała? Bo jak się patrzy na takie przejściówki, to to nie jest taka zwykła przelotka, tylko kawałek jakiegoś pudełeczka.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Majek Zobacz posta
    Zamówiłem sobie kartę graficzną, ale ma ona pewien szkopuł. Ma dwa display porty zamiast DVI/HDMI. A moje monitory mają jedno tylko te dwa ostatnie interfejsy. Są przejściówki DP-HDMI, ale czy to działa tak wprost? W sensie konwersja sygnału następuje na zasadzie przekierowania sygnału na odpowiedni piny, jak to ma miejsce w DVI-HDMI, czy coś tam jest elektronicznie mięszane? Inaczej. Czy trzeba zwracać na coś uwagę kupując taką przejściówkę, czy każda z brzega zadziała? Bo jak się patrzy na takie przejściówki, to to nie jest taka zwykła przelotka, tylko kawałek jakiegoś pudełeczka.
    Zależy od zastosowania: http://szukaj.dell.pl/1/2/1662-dell-...apter-kit.html


    Zasadniczo może być to tylko kabel - są też adaptery, które zajmują się przetwarzaniem sygnału aby było to zgodne z najnowszymi wersjami standardu HDMI i oferowały rozdzielczości powyżej fullhd. Do wyświetlenia 1920px wystarczy najzwyklejsza przejściówka poza chińskimi wynalazkami za 9,99zł.
    D7100
    S 17-50 2.8 | V 135 2.8
    Conference call to Canon Inc.s Masaya Maeda - "Maeda: Huh? You sure you want more out of focus? We give you out of focus in 1D Mark III and Galbraith complain."

  3. #3

    Domyślnie

    TAKI się nada? Do zwykłego zastosowania. Do wyświetlenia obrazu na ekranie monitora komputerowego. 1920x1080 ewentualnie 1920x1200.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Majek Zobacz posta
    TAKI się nada? Do zwykłego zastosowania. Do wyświetlenia obrazu na ekranie monitora komputerowego. 1920x1080 ewentualnie 1920x1200.
    Jak najbardziej - to identyczne urządzenie jak to przykładowe Della.
    D7100
    S 17-50 2.8 | V 135 2.8
    Conference call to Canon Inc.s Masaya Maeda - "Maeda: Huh? You sure you want more out of focus? We give you out of focus in 1D Mark III and Galbraith complain."

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    A to dziwne, poważnie ma tylko display Porty ? Pytam bo kiedy próbowałem podłączyć monitor 2500x1440 to jedynym wyjściem które zadziałało poprawnie to dvi + kabel dvi dual link, inne wyjścia oferowały max 1920x1080 lub 1680x1050....

  7. #7

    Domyślnie

    Mam "laptoka" ktory ma tylko DP - najtansza przejsciowka DP-HDMI dziala bezproblemowo miedzy tymze a TV.
    Nie wiem, nie znam się - nie bierzcie mnie na poważnie.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez erro Zobacz posta
    A to dziwne, poważnie ma tylko display Porty ?
    Nie, no ma 2 display porty i jedno DVI. Ale ja potrzebuję 2 monitory podłączyć. Więc i tak co najmniej jedna przejściówka będzie mi potrzebna.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •