Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11

    Domyślnie

    Może dać większą tą miskę żeby było więcej miejsca między nimi, i może jakby ten odbłyśnik był innego kształtu dawało byl lepsze światełko, jak np. tutaj : http://www.promodels.pl/gal/sergiusz...s/43696437.jpg
    Puszka, i kilka słoików,........... i niewykorzystane chęci !!!!
    www.groobcio-foto.yoyo.pl

  2. #12

    Domyślnie

    moze lepsza byłaby "miska" z satelity... ?
    Pozdr. Darek
    D200|F70D|Naf-s:12-24/4,50/1.4|To:20-35/3.5-4.5,28-70/2.6-2.8,100/2.8|Zenitar16/2.8|SB-900/600|SlikPro700DX

  3. #13
    Bonzo
    Gość

    Domyślnie

    madburn psze bardzo fotke błysku na ściane nie wiem czy dobrze pokazało ale coś tam widać a co do tych żarówek to napisz mi kolego jak to zrobić bo byłbym zainteresowany tą regulacja

    darsedz to chyba by było za duże co i satelita jest chyba za płaska do tego zabiegu


  4. #14

    Domyślnie

    A może ten odbłyśnik zrobić delikatnie przezroczysty żeby odbijał światło i częsciowo przepuszczał.
    Puszka, i kilka słoików,........... i niewykorzystane chęci !!!!
    www.groobcio-foto.yoyo.pl

  5. #15

    Domyślnie

    Bonzo

    no widac ze na srodku przepala a na brzegach cien - bedziesz musial uwazac z doborem odleglosci od obiektu


    regulacje tych zarowek co masz - rozbierz ja i wstaw przelacznik pomiedzy kondensatory - taki 10A na wszelki wypadek powinien starczyc


    regulacja w lampie to dopiero jest fun - szczegolnie jak jest plynna i ponizej 1/8

  6. #16
    Bonzo
    Gość

    Domyślnie

    może ja rozkręce i zrobie jej fotke a ty byś zaznaczył które to są i jak je polączyć co ?

  7. #17

    Domyślnie

    tam sa tylko dwa dupne kondensatory
    jesli nie wiesz jak zrobic zeby obwod rozdzielic wylacznikiem to lepiej daj to komus kto choc troche zna sie na elektronice
    300+ V z kondensatora nie nalezy do przyjemnosci

  8. #18
    Bonzo
    Gość

    Domyślnie

    no napewno mały kopniak taka mocą nie jest przyjemny chyba tak zrobie że dam komuś to do lutowania

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •