Close

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 75
  1. #21

    Domyślnie

    Wydaje mi sie ze do tego potrzebna jest akredytacja wydawana przez kurie. O takie pozowolenia trzeba pytac ksiedza kiedy organizowane sa takie kursy.

  2. #22

    Domyślnie

    Szybkich odpowiedzi kilka. Zezwolenia tylko z Kurii. Faktura, oczywiście. Czemu studio? A czemu nie? Pytasz:"ile osób bawi się fotografią studyjną...". Odpowiadam: ok. 1/5 zleceń. Jak trafi się klient który będzie je chciał to poślemy go do kolegi? Poza tym wydaje mi się że im więcej w pakiecie tym lepiej...

  3. #23

    Domyślnie

    Od niedawna robię śluby ( 2 sezon) i jeszcze nie spotkałem pary która by chciała zdjęcia studyjne.
    Myślę, że lepiej przeznaczyć ten czas na naukę błyskania w plenerze przy pomocy lamp systemowych.

  4. #24

    Domyślnie

    Posiadasz w ofercie? Ja tak i wierz mi, zdarza się. Jak Ci się zdarzy poradzisz sobie?

  5. #25

    Domyślnie

    Trzeba wziąć jeszcze pod uwagę to, że nie tylko "młode pary" sa w wieku, powiedzmy, ok 25 lat. Ludzie biorą ślub w późniejszym wieku "średnim" a i bywa że "zaawansowanym mocno"... Wątpię, żeby takie pary chciały plener. Np w wodzie albo zdjęcia na rynku
    Oczywiście wyjątki sie zdarzają.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wukashi Zobacz posta
    Wydaje mi sie ze do tego potrzebna jest akredytacja wydawana przez kurie. O takie pozowolenia trzeba pytac ksiedza kiedy organizowane sa takie kursy.
    Zgadza się. To załatwia kuria. W większości przypadków organizowane są 2 razy w roku, więc trzeba śledzić, co się na stronach internetowych kurii dzieje i pytać księdza z parafii. On zazwyczaj dostaje ulotkę z takimi informacjami. Ja osobiście przegapiłem taki kurs i czekam do października.

  7. #27

    Domyślnie

    A jedzie ktoś z Warszawy lub okolic?
    D90, 18-105 VR, T17-50, 35, SB-900

  8. #28

    Domyślnie

    W Płocku taki kurs odbędzie się w listopadzie...
    Szczegóły terminu trzeba śledzić w sieci...
    D7000, N 17-55, N 35, SB, MB-D11, EIZO, EPSON, VELBON, NNJ

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez patrykolczyk Zobacz posta
    Czemu nie Kraków ?!
    Będzie ślubny Kraków, oczywiście z Piotrem Mileckim jako prowadzącym, a nawet chrzciny będą jak byście chcieli, bo model w drodze

    Niestety chwilowo jestem wyłączony z obiegu - proza życia nie pozwala na organizację czegokolwiek związanego z forum.

  10. #30

    Domyślnie

    Jestem calusieńki do dyspozycji Z wielką radością pojadę do Krakowa bo mam tam najlepszych przyjaciół

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •