Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 53
  1. #21

    Domyślnie

    niby coś w ten deseń ma być:



  2. #22

    Domyślnie

    OK, co widać:

    1. ostre światło
    2. duże kontrasty (levelsy już chyba przesunięte poza granice przepału)
    3. żółtawy zafarb na całości (na najjaśniejszych najsłabszy, na ciemniejszych mocniejszy)
    4. nad szybami trzeba będzie posiedzieć osobno (najplepiej przyciemnić)
    5. podłoga jasna (aż za jasna)
    6. tył (drugi plan i dalsze) za mgłą, tzn. bez kontrastu, czernie ściągnięte

    7, ale to chyba się już nei liczy - kadry mocno umiarkowane
    8. robione od przodu, agresywnie, lepiej chyba robić szerokim kątem, żeby wykorzystać przerysowania perspektywy



    JA zauważyłem, że jak się tak 'rozbierze' obrazek na sztuki, to potem łatwiej wytłumaczyć komuś co zrobić...
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    JA zauważyłem, że jak się tak 'rozbierze' obrazek na sztuki, to potem łatwiej wytłumaczyć komuś co zrobić...

    Niech Ci Bozia w dobrym świetle wynagrodzi Na serio jak tak rozbierze się fotę to jest o wiele łatwiej potem poskładać spowrotem do pewnego wniosku

    Na weekendzie będę miał trochę więcej czasu to przysiądę i ogarnę zdjęcia, zobaczymy co z tego wyjdzie.

    Dzięki jeszcze raz i pozdrawiam

  4. #24

    Domyślnie

    A proszę, i też pozdrawiam.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  5. #25

    Domyślnie

    ogólnie trudno wycisnąć coś bez nefa

    Szanuję tylko tych którzy szanują mnie, a reszta na kran może wskoczyć mnie.

    FX | N50 1.8G | N14-24 2.8 | N24-70 2.8 | N70-200 2.8 VR II | SB-800 | WWW | BLOG

  6. #26

    Domyślnie

    Daj nefa, z tego jpg ciężko coś zrobić po swojemu.
    Dyplomata to człowiek ,który powie ci spier... w taki sposób ,że będziesz czuł zachwyt przed zbliżającą się podróżą

  7. #27

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    Dziadek? :O stworzyłeś potfffora !
    nie mogłem się powstrzymać!
    Szanuję tylko tych którzy szanują mnie, a reszta na kran może wskoczyć mnie.

    FX | N50 1.8G | N14-24 2.8 | N24-70 2.8 | N70-200 2.8 VR II | SB-800 | WWW | BLOG

  9. #29

    Domyślnie

    por uno, nie nef tylko raf, por due nie mam przy sobie tego bo jestem w delegacji i dopiero na weekend dosiądę do tego.

  10. #30

    Domyślnie

    jak nfs to mus i być dużo lukru

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •