Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 53
  1. #11

  2. #12

    Domyślnie

    dawaj raw-a to wszyscy się pobawimy
    Szanuję tylko tych którzy szanują mnie, a reszta na kran może wskoczyć mnie.

    FX | N50 1.8G | N14-24 2.8 | N24-70 2.8 | N70-200 2.8 VR II | SB-800 | WWW | BLOG

  3. #13

    Domyślnie

    Wiem że zdjęcie samo w sobie nie jest jakieś dobre ale zastanawiam się jak można je jeszcze podratować z leksza tak żeby się nadawało do pokazania gdziekolwiek oprócz allegrosza...

  4. #14

    Domyślnie

    Tak na szybko, jeśli nie masz nic przeciwko




    Uploaded with ImageShack.us

  5. #15

    Domyślnie

    bob, nie wiem jak u ciebie na monitorze ale u mnie straszna ciemnica...

  6. #16

    Domyślnie

    Tak się zastanawiam, czemu robiąc coś od niechcenia, na odwal się, nieuważnie, nie przykładając do tego wagi, po łebkach - otóż dlaczego podkreśla się to pisząc: to tak na szybko? TO widać, że na szybko; widać, że po łebkach - czemu się to jeszcze dodaje? Nie znajduję innego uzasadnienia, jak usprawiedliwienie się góry przez tego, co tak pisze. TO z góry powiedzenie: wiecie, zrobiłem to od niechcenia, prawą ręką przez lewe ucho, niechlujnie, nieporządnie - na szybko właśnie - więc się nie czepiajcie.

    Tak swoją drogą, nie lepiej poczekać, zrobić coś dobrze, rozważnie, bez pośpiechu? Co to, wyścig, kto pierwszy pośle zdjęćie na serwer? Po co robić coś na szybko, skoro można dobrze, tylko troszkę później?
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  7. #17

    Domyślnie

    np po to by pokazać kierunek, a nie po to by zrobić coś za kogoś................. nie podejrzewam autora za zupełnego laika, myślę, zresztą z jego postu to jasno wynika, że brak mu pomysłu, koncepcji na ,,sprzedanie,, zdjęcia i staram się pomóc, może akurat moja propozycja się spodoba i autor pójdzie w tym kierunku.........


    tak się zastanawiam, czemu na różnych portalach, forach są osobnicy którzy myślą o sobie : ja najmądrzejszy człowiek na świecie................? oczywiście nic personalnego

  8. #18

    Domyślnie

    Dobra Panocki, dostałem wytyczne od klienta i aż się załamałem...

    Zdjęcia mają być obrobione na styl Need for Speed Most Wanted... I teraz zupełnie nie wiem jak już to ugryźć... Ktoś zna sie bardziej na temacie i podpowie jak wkręcić tą fotkę lub ogólnie tą sesję w ten styl?

  9. #19

    Domyślnie

    Oczywiście nic personalnego... To nic, że wiesz lepiej, co ja sądzę...

    A ja naprawdę się zastanawiam, po co, pozwól że Cię zacytuję 'pokazywać kierunek' po łebkach? PO co pokazywać drogę niechlujnie, bez staranności, na szybko? Nie da się tego zrobić dobrze? TO trzeba robić niechlujnie, na szybko? Ktoś coś wygra, jeśli pokaże jeszcze przed pełną godziną? Swoje zdjęcia też robisz na szybko, od niechcenia?

    Po prostu cała filozofia mówiąca, że można robić coś licho, niedbale, na szybko - mnie dziwi, skoro wiem, że można robić to samo dobrze... Tylko tyle. Nie uważam się za najmądrzejszego, jak piszesz udając przekąs, dziwi mnie tylko takie podejście. Rozumiesz mnie prawda?
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sapphiron Zobacz posta
    Dobra Panocki, dostałem wytyczne od klienta i aż się załamałem...

    Zdjęcia mają być obrobione na styl Need for Speed Most Wanted... I teraz zupełnie nie wiem jak już to ugryźć... Ktoś zna sie bardziej na temacie i podpowie jak wkręcić tą fotkę lub ogólnie tą sesję w ten styl?
    Pokaż w ogóle, co to za styl. Daj screeny, to się coś poradzi, tylko żeby wszyscy widzieli (i wiedzieli) do czego zmierzają...
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •