Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Kolejna próba z krajobrazem....

    ...a na dodatek PS nowo zakupiony po raz pierwszy w obróbce...


    .1

    .2

    i parę sekund później, plus trochę inna wariacja kolorystyczna...

    .3


    Mam nadzieję ze jest poprawa, ale to już szanownym forumowiczom pozostawiam do oceny....

    Pozdrawiam Robert
    Ostatnio edytowane przez borix ; 12-08-2011 o 10:31
    "When I was a child I spoke as a child I understood as a child I thought as a child; but when I became a man I put away childish things." I Cor. XIIIi. 11.

  2. #2

    Domyślnie

    2 najbardziej mi się podoba, nie wiem czy to moje złudzenie ale skały szczególnie w lewym boku nie mają ostrości... ?
    "Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy."
    -Albert Einstein-

  3. #3

    Domyślnie

    pojawia sie efekt "halo" zwlaszcza na krawedziach skal w prawym dolnym rogu i gornym lewym. obstawiam dwie rzeczy. w wyniku ostrzenia efekt halo powstal i druga sprawa to bawienie sie PSem i zbytnie pojechanie pedzlem na masce...horyzont leci najbardziej na dwoch pierwszych zdjeciach, na trzecim wyglada jak by podprostowany. delikatnie jasniej by sie przydalo zwlaszcza w dole kadru. jedynka malo ciekawa pod wzgledem kadrowania. dwojka dobre kadrowanie i kolorystyka na plus (inna wariacja kolorystyczna)
    tyle ode mnie...

  4. #4

    Domyślnie

    Piękne fotki. Efekt na wodzie to sprawka filtru prawda? Jakiego?
    Nikon D7000 | Sigma 18-50 EX DC MACRO HSM | Nikkor 10.5 AF Fisheye 2.8G | Sigma 70-200 2.8 APO HSM MACRO | Sigma 50 1.4 EX DG HSM

  5. #5
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Niestety obróbka zjadła te ładne bądź co bądź kadry.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  6. #6

    Domyślnie Kolejna próba z krajobrazem....

    Dziękuje za odpowiedzi.

    Zawsze mam problem z prostowaniem zdjęć, ale jako że początkujący ze mnie fotograf czuję się usprawieliwiony...

    Jeżeli chodzi o obróbkę to rownież był to mój tzw dziewiczy lot z PS. Kupiony tydzień temu, dziwnie nie mogę przestać się uśmiechać od kiedy zagościł na moim komputerze Z czasem powinno być lepiej.

    Filtr B+W ND 3.0 1000x

    Jeszcze raz dzięki...
    "When I was a child I spoke as a child I understood as a child I thought as a child; but when I became a man I put away childish things." I Cor. XIIIi. 11.

  7. #7

    Domyślnie

    ten rozwietlony pierwszy plan wyszedl jak z odwroconego ND filtru lub vari-nd ray singh
    gratuluje ps, bardzo ulatwia zycie.
    zainstaluj sobie pluginy topaz - bardzo fajne w obrobce.
    ND200, 105 2.8 + PN11 & bellows; 70-300 4.5VR
    Edyta
    jestem na FB judith manson

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •