Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Wątek: Kanapki

  1. #31

    Domyślnie

    Podalem pierwszy lepszy przyklad z brzegu
    Od lat robie zdjecia jedzenia zawodowo wiec wydaje mi sie ze mam cos do powiedzenia w tym temacie

    Dobre zdjecie jedzenia to o wiele wieksze wyzwanie niz portret kolezanki czy widok z zachodzacym sloncem
    Fotografia produktowa to dbanie o najdrobniejsze szczegoly

    Tytaj tego nie ma wiec albo zbiory domowe albo kosz
    Road to Manila

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ADAS Zobacz posta
    i dbałości o szczeguły.
    To jest mój ulubiony fragment tego wątku
    Swoją drogą - mógłbym zapytać co Ty jesz, skoro składniki podane na tej kanapce są tak obrzydliwie złe?


    Oczywistą sprawą jest fakt, że to zdjęcie nie jest warte kilku tysięcy.
    Jednakże jak patrzę na Menu w podrzędnych knajpkach, gdzie pokazane jest z góry co na talerzu leży, dopalone bezpośrednio z lampy - to zdjęcie nabiera miana poprawnego

    Moim zdaniem niepoprawne jest tutaj światło oraz nieodpowiednie rozdysponowanie tła - sterylność, okruchy, blablabla to kwestia gustu. Jakby się czepiać kobiety z piegami, że ma za dużo piegów.
    Moim zdaniem da się zrobić ciekawe zdjęcie z tymi składnikami, aczkolwiek rozumiem Wasze podejście, które jest inne od tego przedstawionego

    A jak miałbym się czegoś przyczepić - brakuje mi pomidora i jak wspomniałem, zbyt niebieskie światło :P
    Naucz się czytać

  3. #33

    Domyślnie

    Fakt pomifor zamiast groszku, tego zielonego i pieczarek nadł by wyrazu smakowi. Złoty pasek wydał by się mniej tandetny a okruszki nadały by klimatu porannego rozbieranego śniadania. Tylko te światło mogło by byc wtedy cieplejsze poranne, ukierunkowane od wschodu z lekką poświatą przepału. Mógłbyś wtedy punktowo krosem posypać by nadać nowoczesności zdjęciu. Uważając by zachować balans na samym jedzeniu bo żle wygląda zielone mięso o maśnie nie wspomnę. chyba że to masło szpinakowe. Wtedy warto by nadać masłu formę, odpowienią dla zastanej sytuacji. Mógłbyś jedną kanapkę nadgryźć by nadać rytmu działania - sprawczości. Tylko pytanie jak równo nadgryźć tak grubą kanapkę, groszek spadnie i niedaj Boże pogniecie. A pieczarki pewnie zczernieją.
    Mam pytanie. Masz jeszcze te kanapki?
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  4. #34

    Domyślnie

    Widzisz ADAS ten ostatni post jest jak dla mnie pozytywny.
    jak widać można

    Niestety kanapek już nie mam bo zdjęcie dosyć dawno robione, ale jak mówiłam postaram sie zrobić w najbliższym czasie jeszcze raz ten temat, a postaram się na pewno bo ten wątek trochę na ten temat rozciągną
    Pozdrawiam :}
    D300s
    Wrobaszek.pl <-- w budowie !

  5. #35

    Domyślnie

    czekam na te jabłka
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #36

    Domyślnie

    Kiedy patrzę w jaki sposób piszecie Panowie Esteci, to męskość w trąbkę mi się zwija.
    NO SMOKING. KOMBINEZON ONLY.

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez danz1ger Zobacz posta
    Kiedy patrzę w jaki sposób piszecie Panowie Esteci, to męskość w trąbkę mi się zwija.
    Strasznie to smutne, ale prawdziwe.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •