Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Wątek: Kanapki

  1. #1

    Domyślnie Kanapki

    Pozdrawiam :}
    D300s
    Wrobaszek.pl <-- w budowie !

  2. #2

    Domyślnie

    Pieczarki niezdrowe, groszek niepasujący, W LG śmieć. koniec stołu bez sensu.
    Generalnie niechlujnie poukładane i pokrojone elementy kanaplki. Masło postrzępione, okruszki na tależu. Sam tależ na pograniczu kiczu i fajansu, złoty rant i niebieskie kwiatki.
    Jesli myślę o fotografi żywności, myślę o zachowaniu estetyki i dbałości o szczeguły. Mnie ta kanapka nie smakuje.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  3. #3
    Gaduła Awatar matys
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    szczecin / chesterfield
    Posty
    1 256

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ADAS Zobacz posta
    ... pokrojone elementy kanaplki.... okruszki na tależu...tależ na pograniczu .....dbałości o szczeguły. Mnie ta kanapka nie smakuje.
    coś się koledze nagromadziło błędów......

    ale co do fotografii, to faktycznie nie leży, nie analizując zawartości kanapki itp, to może ciaśniejszy kadr, ostrość na 2giej kanapce, czy jakieś inne dziwy popróbuj.... ja bym spróbował, jak bym już się zabierał za robienie zdjęć. Może masz coś innego w tym temacie...

    Światło się za to udało i kolorki chyba też bez błędów....
    .

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matys Zobacz posta
    coś się koledze nagromadziło błędów......

    ale co do fotografii, to faktycznie nie leży, nie analizując zawartości kanapki itp, to może ciaśniejszy kadr, ostrość na 2giej kanapce, czy jakieś inne dziwy popróbuj.... ja bym spróbował, jak bym już się zabierał za robienie zdjęć. Może masz coś innego w tym temacie...

    Światło się za to udało i kolorki chyba też bez błędów....
    racja.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  5. #5

    Domyślnie

    swiatlo ok, kolory jak najbardziej,
    perspektywa straszna ( weszło za dużo 2-go planu - a na nim chaos ), kanapki ocena subiektywna, talerz - ozłocony na rancie i "pół głęboki" nadaje się do nalewania mleka kotu (czyt. nie pasuje), ostrość na pierwszej + wcześniej- mi nie smakuje, stół/blat prawie współgra z kolorem chleba ( nie mylić z fakturą ), logo - staropolskie "W" z maszynowym "robaszek" + ogół - wbrew wszelkim prawą projektowania (tak czy inaczej zmienisz jeszcze z 10 razy)

  6. #6

    Domyślnie

    Jak już sobie tak mówimy o błędach, to 'prawą' można stroną lub nogą, a tu jest logo zaprojektowane wbrew prawom, om, om, om...
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  7. #7

    Domyślnie

    Hym.. trochę mnie zaskoczyło co tu piszecie, zdjęcie tak naprawdę zrobione przypadkiem bo się kanapki spodobały, a potem stwierdziłam że fajnie wyszło.
    Tak patrzycie na to jak by to zdjęcie miało być np. do gazety, tu okruszki, tam widać kant stołu. Sama jestem w stanie to zobaczyć i w pełnie świadoma, ale zdjęcie "nie było zamierzane". tylko szkoda , że jak mi mówicie że "pieczarki nie zdrowe", "groszek nie pasujący", "niechlujnie poukładane elementy" te wypowiedzi według ADASa nie podobają mi sie bo raz, że pieczarki wcale nie są nie zdrowe, dwa że dla czego niechlujnie po układane mi ta kompozycja bardzo pasuje i była przemyślana, a groszek dodaje słodkiego smaku i pozbycia się "suchości". Rozumiem także, że każdy ma swój gust
    Opinie od strony fotografów bardzo sobie cenie, bo wiem że jest dużo do roboty, skoro już zostało tyle powiedziane to zrobię zdjęcie jeszcze raz w studio.
    Logo było robione przeze mnie, na lekcji "podstawy projektowania" a potem na informatyce gdzie tam zostało przetworzone w wersji komputerowej, ale z koro nie widać różnicy postaram sie to zmienić, bo nie chciała bym mieć jakichkolwiek kłopotów.
    Pozdrawiam Wiktoria
    Ostatnio edytowane przez sztuciec ; 13-08-2011 o 09:56
    Pozdrawiam :}
    D300s
    Wrobaszek.pl <-- w budowie !

  8. #8

    Domyślnie

    Widzisz jeśli poddajesz zdjęcie pod ocenę, to musisz się spodziewać że usłyszysz subiektywne zdanie na temat obrazu. Nie znamy historii zdjęćia więc opieramy się na zatanym obrazku. Grzyby są niezdrowie to fakt, niektóre nawet bardzo groszek niepadsujący bo lubi spadać z kanapki to dwa.
    Jeśli pokazujesz jedzenie licz się z tym że niektórym smakować nie będą. A te zielone to już na pewno jest niedobre.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  9. #9

    Domyślnie

    To zielone to brokułu, ale ja nic już nie mówię ;p

    Liczę się z każdym zdaniem.
    Pozdrawiam :}
    D300s
    Wrobaszek.pl <-- w budowie !

  10. #10
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    No gdyby jeszcze tylko cebulke dolozyc ...... mniaaam

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •