Close

Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 115
  1. #21

    Domyślnie

    A ja już mogę nie być wstępnie. Magda jedzie na firmową imprezę do Juraty, więc ja zafunduję sobie wypadzik do Uniejowa. Jakby ktoś chciał się, to mogę zabrać z Trn lub okolic
    Pozdrawiam, Karol.

  2. #22

    Domyślnie

    Takie wiadomości to ja lubię

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kakersik Zobacz posta
    A ja już mogę nie być wstępnie. Magda jedzie na firmową imprezę do Juraty, więc ja zafunduję sobie wypadzik do Uniejowa. Jakby ktoś chciał się, to mogę zabrać z Trn lub okolic
    Jeżeli się wszystko ułoży po mojej myśli i będzie już wiadomo pełen koszt warsztatów to możemy się jakoś umówić. Ja bym jechał z Bydgoszczy sam, to w sumie możemy zaoszczędzić na paliwie i pojechać razem

  4. #24

    Domyślnie

    koszty w wątku głównym. mam nadzieję że jesteście zadowoleni...

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    koszty w wątku głównym. mam nadzieję że jesteście zadowoleni...

    Proponowalbym uściślić kilka informacji:
    1.Cena. Obowiazuje bez względu na ilość uczestników? Na tę chwilę jest 11 chętnych i trzy modelki. Co w sytuacji, a mam nadzieję, że tak będzie 20 uczestnikow?
    2.To będzie forma warsztatów czy typowy plener bez wykładów z Twojej strony?

  6. #26

    Domyślnie

    Cena jest skalkulowana dla ok. 22 osób i mam nadzieję że taka grupa się zawiąże. Oczywiście forma warsztatów ale ponieważ to spotkanie niemal przyjacielskie to zrobię tylko wprowadzenie w fotografię nie zaś typowe warsztaty za które biorę zwykle gażę. Chcę być fair wobec uczestników warsztatów płatnych.

  7. #27

    Domyślnie

    I wszystko jasne... dzięki.

  8. #28
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2010
    Miasto
    Ostrow Wlkp
    Posty
    140

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    (...)Oczywiście forma warsztatów ale ponieważ to spotkanie niemal przyjacielskie to zrobię tylko wprowadzenie w fotografię nie zaś typowe warsztaty za które biorę zwykle gażę. (...)
    w zwiazku z powyzszym mam kilka pytań :
    1. Jakie trzeba posiadać minimalne doswiadczenie aby uczestniczyc w warsztatach (skoro nie bedzie wykładów)
    2. Jaki trzeba zabrać minimalny sprzet na warsztaty
    3. Krotki plan warsztatow
    D700, MB-D10, T16-28/2.8, N24-120/4, S50/1.4 Art, S70-200/2.8, Rf-603, SB-700, YN-460-II

  9. #29

    Domyślnie

    pojawił się zestaw pytań to i ja chciałbym rozwiać swoje wątpliwości
    skoro nie będą to typowe warsztaty (z czego się bardzo cieszę) to jak będzie wyglądać plan dnia? jak będzie wyglądać praca z modelkami?

    czy będzie to coś w stylu "plenerów modelkowych" organizowanych przez Jacka - czyli ... kilku fotografów ma do swojej dyspozycji modelkę i robią z nią jakąś sesje. Sami wszystko wymyślają, ustawiają i realizują jakieś swoje fotograficzne wizje...
    czy może będzie to mimo wszystko bardziej warsztatowe - gdzie prowadzący ustawi światło i modelkę a reszta będzie robić zdjęcia jeden przez drugiego ?
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

  10. #30

    Domyślnie

    Trochę mnie źle zrozumieliście. Robię wprowadzenie we wszystkie dziedziny fotografii które będziemy mieli okazję wykorzystać. To mała grupa, mam doświadczenia z pracą nawet dla 35 osób (szkolenia dla Nikon Polska - dystrybutorzy).

    Najkrócej mówiąc. Spotykamy się w "auli". Tu wykład wprowadzający w poszczególne działy (studio [lampy błyskowe, stałego], plener, praca w pomieszczeniach [lampy stałego]). To powinno zająć nam około 1,5 godziny. W tym czasie malujemy dziewczyny i przygotowujemy się do zabawy. Po wszystkim dzielimy się na grupy, każdy dostaje "sztywny" przydział i działamy. Ponieważ piątek to dzień przyjazdu pomyślałem sobie o luźniejszym klimacie lub nad ułatwieniem zadania na kolejne dni, czyli wykładzie, nieco dłuższym ale jednak w piątkowe popołudnie. Mamy wówczas czystą pracę w grupach w sobotę i niedzielę. Wieczór w sobotę. Nocne focenie. Postaram się o zamek Uniejowski (Larysa mam tam jakiś układ, wykorzystamy go). Co do niedzieli, tu stawiałbym na opcję wspólnego przeglądu zdjęć, pogadaniu o fotografii w odniesieniu do naszych prac i/lub obejrzeniu jakiegoś/jakichś ciekawych filmów z naszej dziedziny. To dzień wyjazdu zatem częśc ludzi będzie wcześniej się ulatniała.

    Co sądzicie?

Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •