Close

Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 89101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 115
  1. #91

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Ja właśnie pakuję manele. Nie mam pojęcia jak to wszystko spakuje...
    A oferowałem pomoc...
    Pozdrawiam, Karol.

  2. #92

    Domyślnie

    Karol, nie miałem sumienia Cię prosić. Wiesz ile musiałbyś nadrobić... Dzięki przyjacielu

    Ps. Gdyby ktoś pojawił się wcześniej niż ja, w co wątpię, zgłaszacie się do Larysy. Zapewne będzie w pięknym domu obok.

  3. #93

    Domyślnie

    Piotr ja i tak będę jechał przez Łęczycę. A do Łodzi to już rzut beretem. Jak coś to mów. Naprawdę nie ma problemu. Jadę sam to i auto mam puste
    Pozdrawiam, Karol.

  4. #94

    Domyślnie

    wjadę do Was na małe pół godziny, co by zamienić parę słów a i za bardzo nie przeszkadzać

  5. #95

    Domyślnie

    Wiesz że zawsze jesteś mile widziany. Grupa niemal kameralna co mnie z jednej strony bardzo cieszy, z innej nieco martwi

  6. #96

    Domyślnie

    Będę dawał znaki

  7. #97

  8. #98

    Domyślnie

    Kilka zdjęć z dzisiejszego dnia...








    akt przyciągał jak magnez...








    i mały bonus


  9. #99

    Domyślnie

    ..widzę że instruktorka jazdy konnej miała największe powodzenie

    A Gosia z Piotrem relaksik przed Biesami??? hehe, pozdrawiam tam Wszystkich.

  10. #100

    Domyślnie

    Ładny mi relaksik "Ciężka" zabawa była. Super, naprawdę super.Mam nadzieję że ekipa też zadowolona bo ja bardzo. Dopisało wszystko, no może z wyjątkiem zamku ale to siła wyższa. Widziałem na wyświetlaczach masę dobrych zdjęć. Obróbka doda im szlachetności i będzie ekstra.

    Niniejszym pragnę podziękować całej ekipie, naszym uroczym modelkom, Karolowi za odwiezienie gratów, Larysie i p. Bożence za świetne obiady i super lokalizacje. Myślę że spotkamy się po raz kolejny zimą i poszalejemy w okolicy saniami.

    Za kilka minut założę wątek plenerowy i czekam na wasze zdjęcia!

Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 89101112 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •