Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dori Zobacz posta
    Mam do kupienia obiektyw : AF-S Nikkor 18-70mm 1:3.5-4.5G ED DX za 300 zł Ciekawią mnie wasze Opinie ? Opłaca się ? Jak z ostrością ?
    Jak masz kitowy 18-55 to bierz w ciemno. Odczujesz zmianę na plus.

  2. #12

    Domyślnie

    Dzięki Jednak go kupiłem zobaczymy najwyżej sprzeda się dalej tylko byłem ciekaw waszych zdań na temat tego obiektywu z tego co wyszperałem w necie wnioskując zależy na jaki egzemplarz się trafi

  3. #13

    Domyślnie

    Za te kase jesli trafiles dobra i sprawna sztuke to bedziesz super zadowolony
    D300 | N35 1.8 | N17-55

  4. #14

    Domyślnie

    Potwierdzam i przyłączam się do chóru pochwalców Świetne szkło, najlepszy "kit" Nikona do DX, przy czym słowo "kit" jest dla tego szkła obraźliwe. Kity to są 18-55, 18-105 itd. 18-70 i 18-200 to wyjątkowe szkła, tak pomiędzy kitami a tymi "lepsiejszymi".
    Rules are foolish, arbitrary, mindless things that raise you quickly to a level of acceptable mediocrity, then prevent you from progressing further.
    Michał poleca: D750 / Z5 / 24-70

  5. #15

    Domyślnie

    ja mam z d90 i nie narzekam

  6. #16

    Domyślnie

    Używałem go przez niecały rok z D80. Kupiony jako kit w zestawie.
    Optycznie bardzo fajny. Natomiast też nie przeceniałbym go zbytnio pod tym względem. Zamieniłem go na N18-200 i we wspólnym zakresie ogniskowych jakiejś dramatycznej różnicy w jakości obrazka nie było.
    Na minus można mu było zaliczyć zasysanie paprochów oraz klekoczący tubus obiektywu.
    Patrząc po stosunku cena/jakość to bardzo ciekawa propozycja.
    nic...

  7. #17

    Domyślnie

    kiedyś używałem, zalety ostry i kontrastowy, szybki af, wady: luzy przedniego członu, generalnie słaby jeśli chodzi o wytrzymałość mechaniczną, rzeczywiście mój również zasysał kurz. Za 300 zł to na pewno lepszego szkła nie dostaniesz (o ile oczywiście masz sprawny egzemplarz)

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •