Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24
  1. #1

    Domyślnie U mnie monotematycznie:-)

    Jarek pokazywał ten motyw w poziomym kadrze, to ja dam taki:


  2. #2

    Domyślnie

    No i kolejne bardzo dobre zdjęcie! Podoba mi się przede wszystkim kadr
    Gratulacje!
    Jest 10 rodzajów ludzi, ci co rozumieją arytmetykę binarną i ci co jej nie rozumieją.

  3. #3

    Domyślnie

    niebo jest zbyt nienaturalne pojechałeś z kolorem, fota jest niespójna w tonacji w relacji góra dół, uciekła Ci tez ostrość u dołu kadru, w strzałach z tele trzeba o tym pamietać i pośrodkować punkt ostrzenia kadr ok.
    Ostatnio edytowane przez harb ; 08-08-2011 o 22:27

  4. #4

    Domyślnie

    Niebo ma kolory z kosmosu, szkoda bo dół fajny.

  5. #5

    Domyślnie

    ...dla mnie kadr się broni i to nawet bardzo, kolory nieba fakt nie grają z reszta i brak ostrości na dole na minus - ogólnie przyjemnie
    "Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy."
    -Albert Einstein-

  6. #6

    Domyślnie U mnie monotematycznie:-)

    Andrzeju tu mnie zawiodles.Kadr przepiękny ,ale to juz wiemy. Poza niebem, brakiem ostrosci na pierwszym planie to leci w lewo i to widocznie (jak dla mnie )

  7. #7

    Domyślnie

    No Ty lepiej wiesz pod jakim kątem jest tam horyzont Ale nie wydaje mi się żebym to skrzywił. Poprawię się

  8. #8

    Domyślnie U mnie monotematycznie:-)

    Ja po drzewkach, a one często rosną w pionie...tzn ten jedyny cyprysek ma duży odchyl od normy. Chyba sie czepiam. Ale niebo to duży błąd hahaha

  9. #9

    Domyślnie

    Pytanie czy to na pewno ten cyprysek, bo obok jest drugi i tamten faktycznie leci na maksa w lewo. muszę spojrzeć czy mam klatkę z obydwoma.

  10. #10

    Domyślnie U mnie monotematycznie:-)

    To Ty tylko jednym patrzysz hahaha

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •