Close

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 95 z 95
  1. #91

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Amadeusz Zobacz posta
    Widać, że niektórzy chcieliby rozprawiać o własnych zdjęciach w obecności starożytnych dusz. Zejdźmy na ziemię
    Nie wytrzymam! Może wyjaśnię, jak chłop krowie na rowie.
    Jeden kolega napisał, że uważa kobiety, które rozbierają się przed cudzymi chłopami, za ....wy.
    Drugi kolega wyraził dezaprobatę na ten pogląd.
    Więc ten pierwszy napisał, że "nie ma dobrego zdania o ludziach którzy łamią tabu nagości".
    Na to ten drugi kolega napisał, że w takim razie ten pierwszy "nie ma dobrego zdania o artystach typu od Tycjana po Picasso" (wytłumaczę, że wszyscy wymienieni geniusze sztuki babrali się w akcie i nagości).
    Konkluzja jest taka, że Pank w tej dyskusji nie postawił siebie na równi z Tycjanem, Da Vinci czy Picasso. Użył tylko ich nazwisk, jako kontrargumentu do dyskusyjnego poglądu kolegi Umbra.

    Ludzie, popuśćcie pasek w spodniach.

    Zdjęcie jest niezłe. Jak dla mnie zbyt kontrastowe światło. Modelka mocno odcina się od reszty elementów w kadrze, co powoduje pewien dysonans estetyczny. Rzeczywiście, jak wspomniał "mistrz świadomych skosów w klasycznej fotografii ślubnej-must see", takich zdjęć w necie jest masa. Jednak nie każda masa umiałaby takie wykonać. Chetnie zobaczył bym takie zdjęcie w wykonaniu wspomnianego "miszcza".

    Mi się podoba.
    Ostatnio edytowane przez mirekkania ; 09-08-2011 o 13:13

  2. #92

    Domyślnie

    Mirek, idealne podsumowanie

    ps. no może pod przedostatnim akapitem się nie podpiszę, ale wszystko powyżej jest ok
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
    A to psikus

  3. #93

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Amadeusz Zobacz posta
    Dlatego ta dyskusja nie ma sensu. Zdjęcie nie jest na tyle nowatorskie żeby rozstrząsać takie kwestie. Nikt ich tu nie rozwiąże. Dyskusja o przekonaniach leci spokojnie do kosza.
    Ja wyraziłem pogląd na temat zdjęcia i przy nim pozostaję.
    Widać, że niektórzy chcieliby rozprawiać o własnych zdjęciach w obecności starożytnych dusz. Zejdźmy na ziemię
    Może skończ już, stary i wstydu sobie oszczędź?

  4. #94

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mirekkania Zobacz posta
    Nie wytrzymam! Może wyjaśnię, jak chłop krowie na rowie.
    Czy Ty mnie przypadkiem nie obrażasz? Nie kupuj wszystkiego co Ci jest oferowane bo stracisz punkt odniesienia.


    Cytat Zamieszczone przez pank Zobacz posta
    Może skończ już, stary i wstydu sobie oszczędź?
    Słaby dyskutant z Ciebie, za dużo haseł, za mało zrozumienia.
    red light, dark room...

  5. #95

    Domyślnie

    Widzę, że nadal panuje tu zły klimat.
    Zamykam.
    Krzysztof Paszkiewicz

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •