Close

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 93
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pank Zobacz posta
    Gdzie?
    Wiadomo, że na forum można sobie coś tam napisać, raz lepiej raz gorzej. Tak samo jest ze zdjęciami. Może Ty jesteś uznany w środowisku (ja nie wiem tego) ale po komentarzach to wnioskuję, że tak. Ja nie mam tej bariery
    Zapewne wiele osób, nowych w szczególności ogląda te i inne zdjęcia i myśli sobie, że coś z nimi nie tak - jak coś takiego można chwalić? (co za koszmarny przykład). Ja nowy nie jestem ale dziwię się jak to możliwe. Dla mnie takie pstryki mają jedno miejsce - kosz i trudno nawet się odnosić do tego co pokazałeś. Nie wiem po co tu wrzucasz co tydzień zdjęcia, przecież nie ma obowiązku tego robić. Jeśli wrzucasz po to żeby się pochwalić (nie widzę próśb o uwagi) to powinny to być rodzynki a nie przechowalnia. Samoograniczenie, saoocena zalecana.
    red light, dark room...

  2. #22

    Domyślnie

    Reportaż moim zdaniem prawie jak z przed laty. Nowożecom się chyba podoba. Dla artystów będą braki za efekty udziwniające, brak nieostrych mazaków i tego "photography" Troszkę za dużo tego HDR.
    Ostatnio edytowane przez Vifoto ; 02-08-2011 o 10:13

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Amadeusz Zobacz posta
    Wiadomo, że na forum można sobie coś tam napisać, raz lepiej raz gorzej. Tak samo jest ze zdjęciami. Może Ty jesteś uznany w środowisku (ja nie wiem tego) ale po komentarzach to wnioskuję, że tak. Ja nie mam tej bariery
    Zapewne wiele osób, nowych w szczególności ogląda te i inne zdjęcia i myśli sobie, że coś z nimi nie tak - jak coś takiego można chwalić? (co za koszmarny przykład). Ja nowy nie jestem ale dziwię się jak to możliwe. Dla mnie takie pstryki mają jedno miejsce - kosz i trudno nawet się odnosić do tego co pokazałeś. Nie wiem po co tu wrzucasz co tydzień zdjęcia, przecież nie ma obowiązku tego robić. Jeśli wrzucasz po to żeby się pochwalić (nie widzę próśb o uwagi) to powinny to być rodzynki a nie przechowalnia. Samoograniczenie, saoocena zalecana.
    Weź nie pisz takich rzeczy, zniszczysz tym światopogląd pewnej części forumowiczów
    Z6, Z6II, 35 ART, 50Z 1.8, 85 1.4G

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Amadeusz Zobacz posta
    Wiadomo, że na forum można sobie coś tam napisać, raz lepiej raz gorzej. Tak samo jest ze zdjęciami. Może Ty jesteś uznany w środowisku (ja nie wiem tego) ale po komentarzach to wnioskuję, że tak. Ja nie mam tej bariery
    Zapewne wiele osób, nowych w szczególności ogląda te i inne zdjęcia i myśli sobie, że coś z nimi nie tak - jak coś takiego można chwalić? (co za koszmarny przykład). Ja nowy nie jestem ale dziwię się jak to możliwe. Dla mnie takie pstryki mają jedno miejsce - kosz i trudno nawet się odnosić do tego co pokazałeś. Nie wiem po co tu wrzucasz co tydzień zdjęcia, przecież nie ma obowiązku tego robić. Jeśli wrzucasz po to żeby się pochwalić (nie widzę próśb o uwagi) to powinny to być rodzynki a nie przechowalnia. Samoograniczenie, saoocena zalecana.
    O, Stary, to żeś mnie rozbawił. Co Ci mogę napisać? Proponuję zastosować się do własnych rad, samooceniać i samoograniczać to co wypisujesz, chyba że np. kabaret chcesz założyć i sprawdzasz się w pisaniu dowcipów. Konfrontując Twoje posty z Twoimi pracami robi się bardzo wesoło, serio, znaj proporcje mociumpanie.

  5. #25

    Domyślnie

    Znawcą nie jestem, do mnie obróbka nie trafia. Trochę za mocna. Szczególnie niekorzystnie nr 9.
    Pozdrawiam Mirek
    Dyplomata to człowiek ,który powie ci spier... w taki sposób ,że będziesz czuł zachwyt przed zbliżającą się podróżą

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pank Zobacz posta
    O, Stary, to żeś mnie rozbawił. Co Ci mogę napisać? Proponuję zastosować się do własnych rad, samooceniać i samoograniczać to co wypisujesz, chyba że np. kabaret chcesz założyć i sprawdzasz się w pisaniu dowcipów. Konfrontując Twoje posty z Twoimi pracami robi się bardzo wesoło, serio, znaj proporcje mociumpanie.
    Byłem pewien, że nie zrozumiesz tego co napisałem.

    PS. Ja nie robię prac, reportaży, materiałów ponieważ to za wysokie słowa. Nie odnoś się do moich zdjęć, których tu nie ma. Można je oglądać tu - http://www.pastwa.podhale.pl/
    red light, dark room...

  7. #27

    Domyślnie

    1,4,9 moje ulubione z forum. Na blogu jeszcze kilka innych swietnych klatek. Jezeli chodzi o kadry, tresc, emocje.
    Obrobka zdjec nie podoba mi sie w ogole.
    JN

  8. #28

    Domyślnie

    Piękne, taka obóróbka do mnie jak najbardziej trafia !
    i te kolorki
    Prowadzisz moze warsztaty ?
    "GŁASKANIEM NIC SIĘ NIE NAUCZĘ - pokrytykuj mnie nieco"
    ~ JA

  9. #29

    Domyślnie

    Dzięki. Nie prowadzę, ale możesz zapytać kolegów, bo to podobno tylko suwaki w lewo i w prawo wystarczą

  10. #30

    Domyślnie

    No to koledzy - pytam : jak zrobic kolorki podobne jak na zdjęciach Pank'a ?
    "GŁASKANIEM NIC SIĘ NIE NAUCZĘ - pokrytykuj mnie nieco"
    ~ JA

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •