Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11

    Domyślnie

    Krychuś, jak to mówią, "Są ludzie, taborety, stołki i parapety..." Ty trafiłaś na parapeta...

  2. #12

    Domyślnie

    Jest mi przykro, bo z autorem tego tekstu dobrze żyłam, ale on w ogóle nie rozumie o co mi poszło.
    No i mi po prostu po ludzku przykro.
    Tu nie chodzi o pieniądze, ja ich nie chcę przecież.
    Ale w sumie po co mi tacy znajomi co wszystko przeliczają na pieniądze?
    Więc i przykro nie powinno mi być.

  3. #13

    Domyślnie

    Kiedyś lokalna gazeta skopiowała moje zdjęcie z strony klubowej. Opublikowała w internecie z swoim znakiem wodnym zauważyłem to dopiero po kilku miesiącach. Oczywiście poszły maile z prosbami o usuniecie niestety fotki dalej są na ich stronie. Odpuściłem sobie bo szkoda sobie robić wrogów.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Peran Zobacz posta
    Kiedyś lokalna gazeta skopiowała moje zdjęcie z strony klubowej. Opublikowała w internecie z swoim znakiem wodnym zauważyłem to dopiero po kilku miesiącach. Oczywiście poszły maile z prosbami o usuniecie niestety fotki dalej są na ich stronie. Odpuściłem sobie bo szkoda sobie robić wrogów.
    jestem ciekaw czy jakbyś sobie ich fotę pożyczył to by tez powiedzieli, że szkoda sobie wrogów robić i przeszli nad tym do porządku dziennego ....
    w dobie narzekania na podpisy sprzętowe, w poczuciu winy usunięty ...

  5. #15

    Domyślnie

    Ja od nich nie zamierzam pożyczać a tak dla podglądu
    oryginalne: https://picasaweb.google.com/bkslada...82293472722450
    gazetowe: http://www.gazetabilgoraj.pl/wiadomo...3-3495-001.jpg
    Ostatnio edytowane przez Peran ; 01-08-2011 o 13:10

  6. #16

    Domyślnie

    A mi jest przykro jak pierun, ale nie żałuję.
    Raptem swoje nazwisko chciałam i to małym drukiem.

  7. #17

    Domyślnie

    Ja żeby uniknąć takich sytuacji zacząłem dodawać znak wodny z moim imieniem i adresem stronki klubowej.

  8. #18

    Domyślnie

    Żadnych skrupułów! Oni nie mają, aby kraść, to my też nie możemy mieć walcząc o swoje.
    Kobieta z Sonnarem też może

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Peran Zobacz posta
    Ja od nich nie zamierzam porzyczac
    Czy jeśli Ty "pożyczyłbyś" od gazety zdjęcie na swoją stronę, to czy redakcja też przeszłaby nad tym do porządku dziennego?
    Chodzi o zasadę. Złodziejstwo i cwaniactwo należy tępić za wszelką cenę, nie ważne, kto ukradł.

    PS podobno amatorzy (nie sprzedający zdjęć) raczej nie mają szans na wyciągnięcie pieniędzy. Ale, jeżeli w pozwie napisze się, że pieniądze pójdą na np. schronisko dla zwierząt, to sądy przychylniej patrzą. Bo nie chodzi o wyrwanie kasy, tylko o ukaranie sprawcy.
    Ostatnio edytowane przez miron19j ; 01-08-2011 o 13:06

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •