Close

Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9171819
Pokaż wyniki od 181 do 187 z 187
  1. #181

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez genghiskhan Zobacz posta
    jeśli młodzi przy okazji nie robią z siebie idiotów, będąc obiektami w postrzelonej wizji pseudo-świadomego fotografa
    Świadomość skosów... Świat się kończy...

  2. #182

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Husky_ Zobacz posta
    Świadomość skosów... Świat się kończy...
    A to do czego było?
    Z6, Z6II, 35 ART, 50Z 1.8, 85 1.4G

  3. #183

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boa Zobacz posta
    No dobrze, ale ja nadal chcę wiedzieć co wyciągnie z tych zdjęć osoba postronna z tokiem rozumowania Twojej Teściowej

    Ona nie wie, że "fotograf chciał wyciągnąć z Was małe dzieci"


    A czy to, źle, że modne stało się indywidualizowanie sesji ślubnych

    Ciekawe jakie byś miał zdjęcia jak byście przejeżdżali koło cyrku

    Dlaczego Powtarzam, porównuję tylko z punktu widzenia niewtajemniczonego widza

    Hmmmm...
    Nie widziałem w jego Portfolio cyrku wiec daruj sobie takie żałosne przytyki.. Jesteś fanem disco polo to bądź ale nie narzucaj betoniary innym :0
    Zrób sobie foto betoniary i worka cementu i powieś sobie nad łóżkiem i bij pokłony dla tej artystycznej ekspozycji w stylu Disco POLO

    Jakie indywidualizowanie sesji? Co ty bredzisz??
    Co jest indywidualnego w tym ,że ktos wpierdziela betoniare, syf w około pary młodej lub innego typu szajs??Tego jest tysiące


    Wiesz jesli miałeś normalne dzieciństwo to bywałęś w lunaparku zwanym wesołym miasteczkiem.. ja tam bywałem i nie popinałem po budowie jak ty kręcąc się w betoniarce

    I dla osoby pokroju mojej teściowej podejrzewam ,że reakcja będzie taka sama ... że lunapark jest zabawny i wesoły a twoje betoniary i łychy ładowarek nie
    D800| D610| 14-24mm | 70-200mm VRII | sigma 35 mm ART | SB910|900|FOMEI PANTHER 600 MINI | EIZO CS230 | PIXEL KING|SanDisc CF 32 GB x 6 | Lowepro Vertex 200 AW

  4. #184

    Domyślnie

    Uważaj bo ostrzeżenie dostaniesz za takiego posta
    Z6, Z6II, 35 ART, 50Z 1.8, 85 1.4G

  5. #185

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez genghiskhan Zobacz posta
    E tam betoniarki to nie wszystko:
    http://www.fotoknyt.pl/galeria/plener-slubny#

    Ten też ma pomysły


    http://www.bestfoto.eu/
    D800| D610| 14-24mm | 70-200mm VRII | sigma 35 mm ART | SB910|900|FOMEI PANTHER 600 MINI | EIZO CS230 | PIXEL KING|SanDisc CF 32 GB x 6 | Lowepro Vertex 200 AW

  6. #186

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez genghiskhan Zobacz posta
    Nie, pod warunkiem, że nie jest to disco polo oraz jeśli młodzi przy okazji nie robią z siebie idiotów, będąc obiektami w postrzelonej wizji pseudo-świadomego fotografa
    Cieszę się, że dochodzimy do wspólnego zdania
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
    A to psikus

  7. #187

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez genghiskhan Zobacz posta
    Jak coś to można zamykać
    Amen
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9171819

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •