Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37
  1. #31

    Domyślnie

    I tak do lustrzanki trzeba dokupić zewnętrzny mikrofon. Inaczej zawsze wyłapie się coś z aparatu. A pomyśl czy nie lepiej wydać kasę na dobrą kamerkę HD, za resztę rozbudować szklarnię. Jednak aparat to jest aparat i fajne filmowanie nim wymaga umiejętności i czasami osprzętu. Do do D5100, a D7000. D5100 to klasa niżej, jedno pokrętło, mniej przycisków, brak górnego LCD, brak śrubokręta, brak uszczelnień, gorszy wizjer i tona innych rzeczy, włącznie z mniej funkcjonalnym gripem.
    D, F, Xmm/xx, Już sam się gubię w tym wszystkim.

  2. #32

    Domyślnie

    Tak siedzialem w weekend i dumalem.
    Co by zostawić poki co D80 z dokupionym 35mm - tak dla zdjęć.
    A dokupić jakąś małpkę z myślą o nagrywaniu filmow i zdjęciach do kotleta.
    Tu wpadły mi w oko np. Nikon S9100 albo Sony HX9v - ten drugi ma na prawdę interesujące fimy.

  3. #33

    Domyślnie

    To rozsadna opcja.

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Placek Zobacz posta
    .... Sony HX9v - ten drugi ma na prawdę interesujące fimy.

    Zacytuję autora tych słów

    "Zapytałem o Nikona to pewnie jestem zdecydowany na Nikona. KROPKA.
    Skoro pytam to znaczy że "wiem że Nikon ,ale nie wiem co konkretnie z tej stajni" - czy to takie dziwne?
    Sugeruję co mi wpadło w oko żeby zawęzić pole wyboru.
    Pytam żeby słuchać fotografów mądrzejszych i bardziej doświadczonych ode mnie. Oczekuję porady dot Nikona i już.

    Gdybym wahał się nad systemem nie wpadł bym tutaj tylko na równoległe fora ..."

    "... to forum Nikona i niech tak pozostanie."

    W kontekście tego co pisałeś wcześniej pozwolę sobie zwrócić uwagę że nie tylko jesteś niekonsekwentny i wymagasz od innych to co sam masz głęboko w d... ale zaryzykowałbym teze, iż w kontekście wpisu z Sony Twoje wcześniejsze uwagi trącą chamstwem.

  5. #35

    Domyślnie

    A zauważyłes ze koncepcja się zmieniła?
    Wczesniej miało być lustro teraz na skutek braku dobrego nikonowego rozwiązania pojawiła się nowa opcja. A że Sony to tylko dlatego że małpa akurat tej firmy ma bdb filmy.
    A co do Tego jaki z Ciebie prostak wypływa podczas używania wylgaryzmów to pominę.

  6. #36

    Domyślnie

    kup telefon bedziesz mial filmy
    ... ucze sie patrzec i widziec...
    i duqa z tego...

  7. #37

    Domyślnie

    "fotograf" pełną gębą

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •