Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysiozboj Zobacz posta
    A jakby chciał normalnej wiedzy to gdzie? Bo wnioskuję że tutaj klapy na oczach i tylko nikon, tam pewnie podobnie i tylko canon, a jak ktoś chce dokonać sensownego wyboru bez klapek na oczach?

    Zapytałem o Nikona to pewnie jestem zdecydowany na Nikona. KROPKA.
    Skoro pytam to znaczy że "wiem że Nikon ,ale nie wiem co konkretnie z tej stajni" - czy to takie dziwne?
    Sugeruję co mi wpadło w oko żeby zawęzić pole wyboru.
    Pytam żeby słuchać fotografów mądrzejszych i bardziej doświadczonych ode mnie. Oczekuję porady dot Nikona i już.

    Gdybym wahał się nad systemem nie wpadł bym tutaj tylko na równoległe fora gdzie dyskusja toczy się nt. wyższości Canona nad Nikonem i na odwrót.(każdy wie o czym mówię)

    A wracając do tematu...

  2. #22

    Domyślnie

    W takim razie najmocniej przepraszam za to że wcześniej śmiałem zabrać głos w tym temacie

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysiozboj Zobacz posta
    W takim razie najmocniej przepraszam za to że wcześniej śmiałem zabrać głos w tym temacie

    Kolego weź wrzuć na luz ok?

  4. #24

    Domyślnie

    ja takze, kup d7k i lataj po serwisach lub d90 i miej jakość wideo jak z telefonu...pozdro 600

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Maluki Zobacz posta
    ja takze, kup d7k i lataj po serwisach lub d90 i miej jakość wideo jak z telefonu...pozdro 600
    Toś zaszalał. Daruj sobie takie uogólnienia, bo w wyborze nikomu nie pomagasz.

    P.s Napisz gdzie można znaleźć telefon z matrycą D90, zawsze to trochę lżej będzie w plecaku(żeby nie było, nie uważam że video z D90 może konkurować z tym z D7000 czy nowszych canonów).
    P.s II Pierwszy klip, który zapodałeś został nakręcony kamerką GoPro W pozostałych slo-mo prawie całą robotę wykonuje sama wtyczka(trzeba przyznać, że magiczna). Jak już coś linkujesz, to lepiej żeby to miało jakiś sens.
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 01-08-2011 o 08:18

  6. #26

    Domyślnie

    "i najlepsze (rodzinne):

    http://www.youtube.com/watch?v=J0LjZYbeFn4&NR=1 "


    Najlepsze to chyba te zielone twarze
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  7. #27

    Domyślnie

    Widze zrobiłem tutaj małą wojnę nie chodziło mi o to Jesli nie chcesz zmieniac systemu okej to twoja decyzja i ja cię na nią nie namawiam tylko pokazałem jedno z rozwiązań
    Nie robie żadnej faforyzacji canona bo sądzę że jak i jedna firma tak i druga mogą się od siebie uczyć,
    Twierdzę jedynie że d90 nie ma sensu pod względem video zdjęcia tak ale nie video. co do samego d7000 poczytaj o nim jest tu wątek na tym forum i jesli ci będzie wszystko odpowiadac to wybór masz prosty.
    Pozdrawiam wszystkich
    xD

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PBmarkII Zobacz posta
    Widze zrobiłem tutaj małą wojnę nie chodziło mi o to Jesli nie chcesz zmieniac systemu okej to twoja decyzja i ja cię na nią nie namawiam tylko pokazałem jedno z rozwiązań
    Nie robie żadnej faforyzacji canona bo sądzę że jak i jedna firma tak i druga mogą się od siebie uczyć,
    Twierdzę jedynie że d90 nie ma sensu pod względem video zdjęcia tak ale nie video. co do samego d7000 poczytaj o nim jest tu wątek na tym forum i jesli ci będzie wszystko odpowiadac to wybór masz prosty.
    Pozdrawiam wszystkich
    Oba systemy są nieco inne, oba mocno rozbudowane, do pewnych zastosowań lepszy będzie jeden, do innych drugi, do wiekszości wsio rawno co w łapie będzie. By nie być niewolnikiem jakiegoś logo moim zdaniem dobrze podglądać innych, ich narzędzia i warsztat pracy. Dlatego moim zdaniem zawsze warto wysłuchać wyważonych opinii "tych drugich" a najciekawszą wiedza posiadają dwusystemowcy lub ci którzy system zmieniali. Dlatego moze nieco za ostro zareagowałem, o ile wiem to forum nie jest na utrzymaniu firmy nikon a wiedza o "konkurencji" może być tylko pożyteczna. Jako jednemu z użytkowników tego forum zrobiło mi się zwyczajnie głupio gdy kogoś udzielającego sensownych rad stawia się do pionu poprzez wskazanie tematyki forum.

  9. #29

    Domyślnie

    Został mi jeszcze miesiąc
    Do Obecnie posiadanego D80 i Nikkora AF-S DX 18-200 planuje zakup 35mm 1,8 AF-S DX co by poprawić zdjęcia w pomieszczeniach.

    Miałem D7000 w dłoni – kurcze pucha świetna ale ja go nie wykorzystam, tam jest tyle tego że tylko w brode sobie będę pluł że wydałem tyle kasy. Poza tym AF który podczas nagrywania filmów rejestruje swoja pracę…
    D90 – leży w dłoni przyjemnie i wszystko było by ok tyle że ma nagrywanie HD i bez stereo – dość istotne wady.

    Może lepiej dokupić do D80 jakąś małpe za ok 1000zł i mieć maszynkę do filmów (teraz to chyba i full HD można mieć w tej cenie) a jednocześnie małe coś do wyciągnięcia „na szybko”.
    Wtedy za 2 lata zmieniam puche na D7000 gdy będzie w normalnej cenie albo i na jego następcę…

  10. #30

    Domyślnie

    a ja polecę d5100 jakoś zdjęć taka sama jak z d7000 jakość filmów taka sama jak d7000 jak ma być w pomieszczeniach to i 35/1.8 będzie za wąsko lepiej kit 18-105 i dokupić lampe błyskową systemową z obrotową głowicą

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •