Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PBmarkII Zobacz posta
    Co do nikona to w tej cenie nic bym nie polecił. D7000 fajne body ale wiemy jakie problemy z niego wynikaja wiec lipa. Ja moge zaproponować zakup nowego Canona 60d bo to fajne body i super filmy robi co do obiektywu to zakup 17-40 L do pomieszczen super się sprawdzi i jest dobrej jakośći, mowię tu o zakupie używki cena około 1600-1700 w dobrym stanie. a co do dalszego zakresu to sprzedaj nikorra chodzą po około 1500 uzywki dorzuć 200-300 i zakupisz używkę 70-200 f/4 L Dlaczego taki zestaw ? dostajesz 2 dobre szkła i puszkę która kręci dobre filmy oraz zdjęcia.
    Pozdro.
    60D to cena porównywalna chyba z D7000 a i chyba sami caconierzy przyznają przewagę nikonowi tutaj. Przy niższym budżecie i nacisku na filmy pewnie canon byłby jedynym dobrym wyborem z puszkami 550d czy 600d ale tu chyba nie takie oczywiste to.
    17-40L też rewelacyjnym szkłem nie jest, co najwyżej dobrym.

  2. #12

    Domyślnie

    Z takimi wymaganiami celowałbym w D7000 z Sigma 17-50/2.8 OS HSM. Oczywiscie trzebaby przy zakupie sprawdzic jak szklo dogaduje sie z body, bo z AF w D7k i Sigmach jest loteria.

  3. #13

    Domyślnie

    Panie - zmiana systemu - toż to rewolucja.Poza tym jestem bardzo zadowolony z Nikona. Kiedy kupowałem D80 konkurencję był 400d - nie ukrywam zabawka a nie aparat.
    Dziś może jest lepiej ale ... to forum Nikona i niech tak pozostanie.

  4. #14

    Domyślnie

    Dostajesz od kogoś wcale nie taką głupią radę odnośnie canona i filmów i opieprzasz go bo śmiał polecić coś innego niż jedynie słuszna marka? To opierdziel też każdego innego kto będzie śmiał odpowiedzieć Ci inaczej niż Twoje z góry założone tezy.

  5. #15

    Domyślnie

    Gdzie to opieprzanie, bo jakoś nie mogę dostrzec? Z resztą się jak najbardziej zgadzam, canony są cacy do filmowania, a zdjęcia nie gorsze da się nimi robić.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Gdzie to opieprzanie, bo jakoś nie mogę dostrzec? Z resztą się jak najbardziej zgadzam, canony są cacy do filmowania, a zdjęcia nie gorsze da się nimi robić.
    cyt
    ... to forum Nikona i niech tak pozostanie.

    Ja to jakoś odbieram jak przywołanie do pionu kogoś kto śmiał polecić tutaj canona a to że canonami się lepiej filmuje i dopiero D7k tutaj coś wnosi to niestety fakt.

  7. #17

    Domyślnie

    Koledzy stoję dokładnie przed takim samym "problemem" co kolega [rodzina, filmy, poprzednio d80(mega zadowolony)]. Wybrałem 600d ! Dlaczego ? Gdyż robi filmy takie jak 60d a on z kolei bije na głowę jakościowo i szybkościowo naszego d7k. Jest dość tani, dlatego też pozostałe środki przeznaczę na szkło lepsze.
    Nie oszukujmy się dla rodziny wystarczy, a płacić za bajery których i tak nie wykorzystam nie mam zamiaru.
    Proszę canon 60d, 550d lub 600d z wtyczką do programu Adobe After Effects o nazwie Twixtor :
    http://player.vimeo.com/video/22428395
    http://player.vimeo.com/video/16340475
    http://www.youtube.com/watch?v=imMIy9bXFB0

    i najlepsze (rodzinne):

    http://www.youtube.com/watch?v=J0LjZYbeFn4&NR=1


    Ps. Wiem że forum Nikona, jestem jego posiadaczem i mam swoje zdanie !

  8. #18

    Domyślnie

    mimo wszystko przychylę się do stwierdzenia że jeśli ma być filmujący następca to tylko d7000...

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysiozboj Zobacz posta
    Dostajesz od kogoś wcale nie taką głupią radę odnośnie canona i filmów i opieprzasz go bo śmiał polecić coś innego niż jedynie słuszna marka? To opierdziel też każdego innego kto będzie śmiał odpowiedzieć Ci inaczej niż Twoje z góry założone tezy.
    Pewnie jakby chciał Canona, to by zapytał na forum canonierów. :P

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    Pewnie jakby chciał Canona, to by zapytał na forum canonierów. :P
    A jakby chciał normalnej wiedzy to gdzie? Bo wnioskuję że tutaj klapy na oczach i tylko nikon, tam pewnie podobnie i tylko canon, a jak ktoś chce dokonać sensownego wyboru bez klapek na oczach?

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •