Close

Strona 1 z 47 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 467
  1. #1

    Domyślnie Sigma 70-200 F2.8 OS v Nikkor 70-200 VR I

    Witam,
    Jak w temacie czy ktoś porównywał te szkiełka,cena starszego nikkora teraz jest atrakcyjna a sigma kusi w testach dobrymi opiniami, nowy nikkor 70-200 VRII jeszcze trochę za drogi.
    Będę wdzięczny za poradę.
    D4lZ6lS35lS50lS85l

  2. #2

    Domyślnie

    było już na forum takie porównanie i to kilka razy, np Tutaj
    NIKON

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Damiankck Zobacz posta
    było już na forum takie porównanie i to kilka razy, np Tutaj
    Ten wątek który zapodałeś ma już kilka latek. Nie było wtedy sigmy ze stabilizacją, a o taką pyta autor wątku. Sam chętnie widziałbym takie porównanie(jeśli rzeczywiście się wcześniej nie pojawiło), szczególnie interesuje mnie jak wygląda ostrość z TC x2. W testach rzeczywiście sigma wypada nieźle, ostrością nie ustępuje VR I na dx, ale chyba jest wolniejsza.
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 26-07-2011 o 15:52

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Ten wątek który zapodałeś ma już kilka latek. Nie było wtedy sigmy ze stabilizacją, a o taką pyta autor wątku. Sam chętnie widziałbym takie porównanie(jeśli rzeczywiście się wcześniej nie pojawiło), szczególnie interesuje mnie jak wygląda ostrość z TC x2. W testach rzeczywiście sigma wypada nieźle, ostrością nie ustępuje VR I na dx, ale chyba jest wolniejsza.
    wybacz, pośpieszyłem sie
    NIKON

  5. #5

    Domyślnie

    Czyżby nikt z forumowiczów jeszcze nie bawił się nową sigmą??
    D4lZ6lS35lS50lS85l

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomas_ok Zobacz posta
    sigma kusi w testach dobrymi opiniami
    A nikkor nie?

  7. #7

    Domyślnie

    Ja się bawiłem nową Sigmą rewelacja .Szybko, celnie i z bardzo fajnym obrazkiem. Ale że dyletant ze mnie w tek kwestii duży bo ani VR I ani VRII w ręce nie miałem więc wszystko na temat....porównań być nie może.
    Byłem na dniu otwartym Sigmy i 70-200 jest tym szkłem, które mi bardzo podpasowało. Dodam jeszcze, że jak przeczytałem później że Nikon podał Sigmę do sądu za plagiat VR (OS) to się nie dziwię, w Sigmie bowiem OS działa bardzo dobrze.

    Już się więcej nie wychylam
    Na razie D90 i D7100, S150 Macro, T116, N35, S50 1,4 S50-150, S900 i statyw całkiem dobry Fajne hobby i tyle
    http://pawelmeszynski.flog.pl/

  8. #8

    Domyślnie

    Po wejściu 70-200 z VRII okazało się że nikkor VRl już nie jest taki super, sigma OS niby porównywalna z nikkorem 70-200 VRll czyli sigma teoretycznie powinna być lepsza...
    D4lZ6lS35lS50lS85l

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomas_ok Zobacz posta
    Po wejściu 70-200 z VRII okazało się że nikkor VRl już nie jest taki super, sigma OS niby porównywalna z nikkorem 70-200 VRll czyli sigma teoretycznie powinna być lepsza...
    Jeśli rzeczywiście tak jest, to jedyne, czym warto się kierować, to miniaturkami z flickr, żeby ocenić plastykę i kupić to tańsze
    Naucz się czytać

  10. #10

    Domyślnie

    sigma nigdy nie była dosyć celna to mnie zastanawia
    D4lZ6lS35lS50lS85l

Strona 1 z 47 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •