Close

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 68 z 68

Wątek: Statyw

  1. #61

    Domyślnie

    Alfie! co z tą młodzieżą. Teraz tylko ciężko i ciężko

  2. #62

    Domyślnie

    a bo ona jakaś cherlawa i bezstresowa...niedługo w górki trzeba będzie ją na noszach zanosić
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  3. #63

    Domyślnie

    Jako że nie będę zakładał nowego wątku, zapytam tu - co powiecie na temat statywu, oznaczonego kryptonimem "Statyw Carbon 6894" ze strony www.funsports.pl ???
    Lekki - 2 kg z głowicą, dobra nośność - 5kg (dane z pudełka), w zestawie torba/pokrowiec na statyw (nawet dobrze zrobiona, kieszonki, pasek na ramię i rączki...), głowica 3D, wygląda na świetnie wykonany ("macałem" go w funsporcie )
    Chciałbym nosić statyw przy sobie przy okazji wycieczek, a jak kupie takie 4 kilogramowe bydle to sie połame (bo ze mnie wątła człeczyna ) i garb mi sie powiększy...
    Zna ktoś tego "carbona" ? Jak widać w mojej stopce - max zakres to chyba będzie 135mm a najczęściej to 12-24.
    Jakon
    D 300s | N 18-105 | N 35/1.8 |
    |

  4. #64

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jakon Zobacz posta
    Chciałbym nosić statyw przy sobie przy okazji wycieczek, a jak kupie takie 4 kilogramowe bydle to sie połame (bo ze mnie wątła człeczyna ) i garb mi sie powiększy...
    .
    A nie mówiłem

  5. #65

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Szuwar Zobacz posta
    Alfie! co z tą młodzieżą. Teraz tylko ciężko i ciężko
    Taką młodzieżą to już niestety nie jestem

    A kiedy plecak ma mieć 29 kg a nie 30 kg to jest już odczuwalna różnica gdy podchodzi się 1000 m

    Zwykle jest tak, że na podejściach klnę na siebie, że wziąłem za dużo sprzętu, a na górze, że za mało

    W.
    --
    D80, SB-800, N 105 VR Micro/2.8, N 70-300VR, T 17-50/2.8, pierścienie Kenko i trochę drobiazgów

  6. #66
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2006
    Miasto
    Gdynia / Łódź
    Posty
    80

    Domyślnie

    Jak już wejdziesz i zobaczysz to nie będziesz czuł tego plecaka, choćby ważył i 35
    D50; N18-70; N50 1.8 D; SB800

  7. #67

    Domyślnie

    Jak sie siedzi przed biurkiem to taki statywik kolo 3 kilo to samo zdrowie, na silownie nie trzeba i brzuch spadnie , moja zona mowi ze moglem sobie jeszcze ciezszy kupic to szybciej bandzioch by mi spadl
    Ostatnio edytowane przez manio ; 03-04-2007 o 14:57
    Nikon

  8. #68

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szaman Zobacz posta
    A kiedy plecak ma mieć 29 kg a nie 30 kg to jest już odczuwalna różnica gdy podchodzi się 1000 m
    W.
    Ja z takim plecakiem to biegam po górkach . A też nie grzeszę młodością

    Tylko potem to drżenie rąk i skaczący obraz w wizjerze jest nie do zniesienia

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •