Close

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 68

Wątek: Statyw

  1. #1

    Domyślnie Statyw

    Posiadam w tym momencie statyw Velbon CX440 który dopierałem jeszcze z D50 + pod kamerę ponieważ ma płynny ruch główki przy obrocie.
    Natomiast stałem się posiadaczem obiektywu 70-300VR gdy podebne go do D80 + postawie na statywie powiem szczerze że mam wrażenie że ten mój statyw to nie do tego .Górna cześć non stop drga przy nawet lekkim wietrze.

    Więc pytanie do Was - jakie są Wasze propozycje na statyw w rozśadnej cenie , który będzie na tyl e stabilny aby utrzymać D80 + 70-300VR ??

    Pzdr
    puszki i szkiełka różne takie tam oraz graty do noszenia mam

  2. #2

    Domyślnie

    Powiedz, a co dla Ciebie znaczy "rozsądna cena", dla jednego może to być 200 zł a dla kogoś innego 1000 zł i więcej
    D80; Nikkor 18-70 DX; Tokina: 12-24 A-TX, 300 AT-X f:4 (edit); Manfrotto 055DB+029MK; Lowepro Slingshot 200

  3. #3
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Z tanich statywów, to GoldPhoto (np. coś takiego http://www.foto-tip.pl/sklep/product...roducts_id=526 , Gamling, prowizja dla mnie :P), a jeśli masz na wydanie z 5 stówek, to Manfrotto 055 (protoplasta tego GoldPhoto ). O pierwszym słyszałem sporo dobrego, o drugim mogę powiedzieć sporo dobrego

  4. #4

    Domyślnie

    a co sądziice o ofercie firmy : http://www.funsports.pl/ w zakładce statywy prof. i np. statyw o symbolu 663s
    puszki i szkiełka różne takie tam oraz graty do noszenia mam

  5. #5
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Oneil osobiście jeśli miałbym wybierać z GoldPhoto i tych 663 to wybrałbym GoldPhoto.

  6. #6

    Domyślnie

    Ja mam GoldPhoto i jest ok.
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  7. #7

    Domyślnie

    Poszukaj Slika ja kupiłem za około 200zł (300dx, co prawda używany a nie nowy) - utrzuje spokojnie body + 1.5kg tele. Poluzowana głowica i spokojnie takim zestawem się operuje i jest stabilnie. Poza tym jest od razu z głowicą (nie trzeba dokupować)
    Pozdrawiam Piotr

  8. #8

    Domyślnie

    Muszę jeszcze w media markt zobaczyć bo oni wprtowadzili tam jakieś nowe , nie pamiętam teraz nazwy ale wydaję mi się że na V

    Cytat Zamieszczone przez pebees Zobacz posta
    Z tanich statywów, to GoldPhoto (np. coś takiego http://www.foto-tip.pl/sklep/product...roducts_id=526
    ale do tego to chyba trzeba jeszcze głowicę dokupić ?
    Ostatnio edytowane przez Oneil ; 06-02-2007 o 11:31
    puszki i szkiełka różne takie tam oraz graty do noszenia mam

  9. #9

    Domyślnie

    A kolega otwierał w ogóle ten link?Przecież tam jest napisane wyraźnie:"Uzupełnieniem dla statywu są dostępne w naszym sklepie głowice."
    D200+słoiki

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hcman Zobacz posta
    A kolega otwierał w ogóle ten link?Przecież tam jest napisane wyraźnie:"Uzupełnieniem dla statywu są dostępne w naszym sklepie głowice."
    Przepraszam , nie doczytałem
    puszki i szkiełka różne takie tam oraz graty do noszenia mam

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •