Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 50
  1. #11

    Domyślnie

    Jakim program składany ?

    Pozdrawiam.

    DD

  2. #12

    Domyślnie

    Naprawdę fajna pamiątka z wakacji, gratuluję bo wyszło nieźle - jak na pierwszy raz nawet bardzo nieźle. Ale pewnie tego kręcenia i pozowania trochę na miejscu było?

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hadwao Zobacz posta
    Normalnie fach w ręku - bardzo fajny filmik.
    Testowałeś może czy filmiki kręcone na d90 z ciemniejszymi obiektywami też wychodzą tak fajnie jeśli chodzi o jakość obrazu? Walczę z moim d90 + 18-105 i ogólnie nie mogę takiej jakości uzyskać jak w Twoim filmie. A stałkę 35mm dopiero mam w planach.
    Sigma 10-20 do super jasnych też nie należy a 80% jest nią kręcone.
    Bawiłem się też 18-105 i 70-300, wychodzą podobnie ale musi być dużo światła zastanego.
    Wydaje mi się, że dużo daje filtr polaryzacyjny.


    Cytat Zamieszczone przez damian.dab85 Zobacz posta
    Jakim program składany ?

    Pozdrawiam.

    DD
    Movie Maker z Windowsa

    Cytat Zamieszczone przez creep Zobacz posta
    Naprawdę fajna pamiątka z wakacji, gratuluję bo wyszło nieźle - jak na pierwszy raz nawet bardzo nieźle. Ale pewnie tego kręcenia i pozowania trochę na miejscu było?
    W sumie miałem chyba z 200 krótkich ujęć, większość powstała podczas zabawy po prostu, spontanicznie, bez większego przemyślenia.
    Dopiero później powstał pomysł na film, i dokręciliśmy kilka pozowanych scen.


    Jeszcze raz wszystkim dziękuję.
    Pewnie D90 nie sprawdzi się w jakimś profesjonalnym filmowaniu (śluby itp) bo nie można za dużo ingerować w parametry filmowania (albo oszukiwać aparat, np świecąc latarką w obiektyw)
    ale jak widać na wakacje wystarczyło w zupełności

    Pozdrawiam

  4. #14

    Domyślnie

    dlatego dobrze mieć nagrywanie w lustrze Wygląda świetnie! i filmik i wasz wypad
    D750 l 24 1.4 l 35 1.8 l 50 1.4 l 85 1.4 l 180 2.8

  5. #15

    Domyślnie

    Jestem w potrójnym szoku

    1. Że to Twój pierwszy film
    2. Że montowany w Movie Maker'ze
    3. Ogólnie zaskoczył mnie jako sam w sobie, bo też spodziewałem się jakiegoś gniotka

    Jak widać nie trzeba mieć mega sprzętu i Bóg wie jakich programów, tylko pomysł i odrobine samozaparcia.

    Mam pytanie, czy montowanie nastręczyło Ci dużo problemów
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
    A to psikus

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boa Zobacz posta
    Jestem w potrójnym szoku

    Mam pytanie, czy montowanie nastręczyło Ci dużo problemów
    Przyznam, że montowanie to chyba najmniej przyjemna część tego wszystkiego.
    Film składaliśmy z żoną przez 6 godzin (o to tylko 3 minuty filmu).
    Mieliśmy około 230 filmików, przy czym po pierwszym odsiewie zostało około 100.
    Nie wiem ile z nich wykorzystaliśmy w końcowym filmiku, ale myślę, że prawie wszystkie.
    Najtrudniej było chyba dopasować filmik do muzyki, tutaj podziękowania dla żony za pomysł i przede wszystkim cierpliwość

    Trochę pracy było no ale przynajmniej jest super pamiątka na lata

  7. #17
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Muzyka tez jest swietna

  8. #18

    Domyślnie

    A w jakim formacie D90 zapisuje filmy Bo mi Mówi Mejker nie chce przyjąć filmów z D3100
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
    A to psikus

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez boa Zobacz posta
    a w jakim formacie d90 zapisuje filmy Bo mi mówi mejker nie chce przyjąć filmów z d3100
    avi

  10. #20

    Domyślnie

    Świetna robota... naprawdę wyszło tak jakbyś już to robił nie raz... bardzo fajnie zmontowane i naprawdę dobrze się ogląda... Gratulacje !!
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •