Close

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 55 z 55
  1. #51

    Domyślnie

    Noszę się właśnie z zamiarem kupna takiego kompakta. Czy kolega ocean pamięta jeszcze jak w tych 3 aparatach z tzw. shutter lag (czyli tłumacząc - opóźnienie od wciśnięcia spustu migawki do zrobienia zdjęcia)? Jak to wypada przy twoim D90? Nie mam okazji ich przetestowania a jedyne kompakty, z jakimi mam do czynienia mają dobre kilka lat. Jestem ciekaw jak to się rozwinęło.

    Z góry dzięki
    Mateusz

  2. #52

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez the.matr Zobacz posta
    Noszę się właśnie z zamiarem kupna takiego kompakta. Czy kolega ocean pamięta jeszcze jak w tych 3 aparatach z tzw. shutter lag (czyli tłumacząc - opóźnienie od wciśnięcia spustu migawki do zrobienia zdjęcia)? Jak to wypada przy twoim D90? Nie mam okazji ich przetestowania a jedyne kompakty, z jakimi mam do czynienia mają dobre kilka lat. Jestem ciekaw jak to się rozwinęło.

    Z góry dzięki
    Mateusz
    W sklepie zbytnio nie zwracałem na to uwagi, więc nie będę pomocny jeżeli chodzi o tę sprawę. Ale jeżeli chodzi o porównanie z D90 to nie ma czego porównywać. Zjada szybkoscią to maleństwo. W kompakcie opóźnienie jest oczywiście zauważalne, ale całkowicie akceptowalne - bynajmniej dla mnie. Mam porównanie tylko do Panasa TZ 2 i Canona Power Shot 3000is bo używałem ich przed kupnem tego Nikona. P300 tu wygrywa bezapelacyjnie.
    Ale może tutaj znajdziesz choć trochę wiedzy na ten temat:
    http://www.digitalcamerareview.com/d...ewsID=4798&p=3

  3. #53

    Domyślnie

    Dzięki za linka. Według tej stronki wygrywa EX1. Chyba właśnie na niego się zdecyduję... Nie potrzebuję filmików a podoba mi się jego wielkość, jakość wykonania i możliwość strzelania w RAWach.

  4. #54

    Domyślnie

    ocean taka kwestia techniczna. Słowo "bynajmniej" służy do wzmocnienia zaprzeczenia. Nie jest to odpowiednik słowa "przynajmniej"

    Ad meritum, poszukuje czegoś małego i możliwie taniego (pewnie szybko zakończy żywot), ale ...
    - dobrze żeby były RAWy;
    - szeroki kąt obowiązkowo, im szerzej tym lepiej;
    - co do jakości obrazka to wiadomo, ale też bez przesady - nie będę drukować z tego plakatów;
    - jak najmniejsze opóźnienie migawki, bo jest to dla mnie strasznie irytujące.

    Generalnie mnogość towaru i opinii mnie przerasta. Gdy do wyboru jest więcej opcji niż cztery, zaczynam się gubić
    NIKON Coolpix S510

  5. #55

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •