Close

Strona 13 z 44 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 434
  1. #121

    Domyślnie

    O! Potwierdzam, przelew przyjdzie jutro.
    Pozdrawiam,
    Michał W.
    D700, N24-70-200/2.8, D80, N18-200, N50/1.8, SB-800, CY-200K...

  2. #122
    conik
    Gość

    Domyślnie

    max do piatku przelew powinien trafic na konto

  3. #123

    Domyślnie

    Ok. Czekam moi drodzy

  4. #124

  5. #125

    Domyślnie

    Super. Zaraz potwierdzam

  6. #126

    Domyślnie

    Kochani, walczę teraz o rozkład pokoi, lada chwila opublikujemy ostateczne atrakcje przygotowane przez Mariusza i wypada nam tylko czekać z niecierpliwością na plenerek. Niech czas leci szybko

  7. #127

    Domyślnie

    Ja niestety muszę zrezygnować z wyjazdu, o czym Piotrowi właśnie napisałem. Znów trafiło mi się wesele na 15.X i na tyle ważne, że powinienem tam być, niestety :/ A tak się cieszyłem, że będę w Bieszczadach. W związku z tym mam do odstąpienia te 2 miejsca na wyjazdy, mam nadzieję, że ktoś się znajdzie, aby jak najmniej osób było stratnych.

  8. #128

    Domyślnie

    Bardzo żałuję, tylko tyle powiem... Kasa powędrowała na Twoje konto Rafałku.

  9. #129

    Domyślnie

    Dzięki wielkie. Nie spodziewałem się, że dostanę zwrot, więc szukałem kogoś w zastępstwie (Cafe) tamten wątek można w takim wypadku skasować. Jeśli jest ktoś się znalazł na moje miejsca to super (mpwt zgłosił swoje zainteresowanie, ale widzę, że chyba jest za późno :/)

    Mam nadzieję, że będzie zimowy plener także i wtedy Was zaszczycę obecnością. Bawcie się dobrze.

  10. #130

    Domyślnie

    Jeśli mpwt ma ochotę z nami pojechać, żaden problem. Nikt się nie zgłosił ale możliwości mamy i spokojnie możemy Go dopisać

Strona 13 z 44 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •