Close

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 57 z 57

Wątek: Capture One

  1. #51

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez km79 Zobacz posta
    Promocja nadal aktualna, trzeba odpowiedzieć na pytanie http://www.dphotographer.co.uk/captureone/
    Też już nieaktualna (nie ma więcej kodów).
    Tylko szkoda, że nie wyłączają formularza kiedy już wypełnianie nie ma sensu.
    Kazimierz Król
    Oznaczenia obiektywów

  2. #52

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zink Zobacz posta
    Też już nieaktualna (nie ma więcej kodów).
    Tylko szkoda, że nie wyłączają formularza kiedy już wypełnianie nie ma sensu.
    No cóż, każdy nowy adres mailowy od osoby zainteresowanej produktem jest mile widziany w dziale marketingu firmy

  3. #53

  4. #54

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zink Zobacz posta
    Też już nieaktualna (nie ma więcej kodów).
    Tylko szkoda, że nie wyłączają formularza kiedy już wypełnianie nie ma sensu.
    Kody jest dostępny cały czas są tylko trzeba kupić ich czasopismo bo dodatkowo pytają się co jest na danej stronie.
    Aby utrudnić zmieniają pytania, więc chyba w tym chodzi aby zmusić ludzi do kupna ich czasopisma.
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  5. #55

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Władca Pixeli Zobacz posta
    Kody jest dostępny cały czas są tylko trzeba kupić ich czasopismo bo dodatkowo pytają się co jest na danej stronie.
    Aby utrudnić zmieniają pytania, więc chyba w tym chodzi aby zmusić ludzi do kupna ich czasopisma.
    Jesteś pewny, że są dostępne? Raczej wpisałem poprawną odpowiedź, bo zamiast informacji "That was not the right answer to the question. Please try again" (kiedy wpisze się bzdury) dostałem "We are sorry, but there are no more available license codes".
    Kazimierz Król
    Oznaczenia obiektywów

  6. #56

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zink Zobacz posta
    Jesteś pewny, że są dostępne? Raczej wpisałem poprawną odpowiedź, bo zamiast informacji "That was not the right answer to the question. Please try again" (kiedy wpisze się bzdury) dostałem "We are sorry, but there are no more available license codes".
    a tak z ciekawości - miałeś dostęp do tej gazetki czy gdzieś da się ją obejrzeć w formie elektr. ?

  7. #57

    Domyślnie

    Nie, po prostu odpowiedzi na jedno z pytań można się bardzo łatwo domyślić na podstawie zdjęcia okładki tego numeru (a zdjęcie okładki jest w internecie).
    Dodatkowo tych pytań jest tylko ok. 4~5, więc wystarczy kilka razy odświeżyć stronę, żeby trafić na to właściwe.
    Kazimierz Król
    Oznaczenia obiektywów

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •