Close

Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 111 do 114 z 114
  1. #111

    Domyślnie

    Witam zastanawiam się na wyborem lampy jestem na etapie zakupu.
    Mam pytanie czy SB700 CLS działa sprawnie jako lampa odczytująca impulsy z body mam d7100.

    pozdrawiam formumowiczów

  2. #112

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nebulus Zobacz posta
    ...Mam pytanie czy SB700 CLS działa sprawnie jako lampa odczytująca impulsy z body mam d7100...
    Jeśli masz na myśli pracę SB 700 jako slave, odpowiedź na Twoje pytanie brzmi TAK.
    Przy pomocy lampy wbudowanej możesz sterować dwoma grupami lamp z opcją niezależnego zdefiniowania trybu pracy i kompensacji błysku (+/- 3 EV) dla każdej z grup.

    Podobno nieco gorzej SB-700 działa w trybie COMMANDER, ale tego nie próbowałem.

    Warto wiedzieć, że SB-700 nie jest kompatybilna (CLS) z aparatami analogowymi (oprócz Nikona F6), a z cyfrowych lustrzanek z serią D1 i D100. Jeżeli nie zamierzasz użytkować jej z w/w wyjątkami, to możesz kupować spokojnie.

    Warto też przeczytać ten wątek od początku - można się dowiedzieć wiele ciekawych rzeczy o lampach SB
    D7100, kilka obiektywów, statyw, głowica i flash
    "Wiedza daje pokorę wielkiemu, dziwi przeciętnego, nadyma małego" - Lew Tołstoj

  3. #113

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez warpman Zobacz posta
    Jeśli masz na myśli pracę SB 700 jako slave, odpowiedź na Twoje pytanie brzmi TAK.
    Przy pomocy lampy wbudowanej możesz sterować dwoma grupami lamp z opcją niezależnego zdefiniowania trybu pracy i kompensacji błysku (+/- 3 EV) dla każdej z grup.

    Podobno nieco gorzej SB-700 działa w trybie COMMANDER, ale tego nie próbowałem.

    Warto wiedzieć, że SB-700 nie jest kompatybilna (CLS) z aparatami analogowymi (oprócz Nikona F6), a z cyfrowych lustrzanek z serią D1 i D100. Jeżeli nie zamierzasz użytkować jej z w/w wyjątkami, to możesz kupować spokojnie.

    Warto też przeczytać ten wątek od początku - można się dowiedzieć wiele ciekawych rzeczy o lampach SB
    Wielkie dzięki
    aparat, obiektywów sztuk parę, lampa
    http://tomasz-hyski.blogspot.com/

  4. #114

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matomi Zobacz posta
    Ja po obejrzeniu tego filmiku na pewno bym się na SB-900 nie zdecydował:
    http://youtu.be/ASPWlvNbRbw
    Cytat Zamieszczone przez matomi Zobacz posta
    Hm, może. Ale jaki w tym sens?
    To tak jakby porównać dwa samochody:
    - Ja mam SB700 i mogę nim cisnąć 120km/h non stop!
    - A ja mam SB900 i mogę nim jechać 150km/h!! Ale tylko przez 5 minut, bo później się przegrzewa, wszystko się wyłącza i muszę się zatrzymać na poboczu
    Co kto woli
    Ciekawe i... jakże prawdziwe.
    Nikon

Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •